Miliard odsłon w Onet.pl w styczniu !

Onet.pl, jako pierwszy portal w Polsce, przekroczył w styczniu 2003 miliard odsłon miesięcznie. Tym samym Onet.pl znalazł się w ekskluzywnym gronie witryn, których oglądalność miesięczna wyraża się dziesięciocyfrowymi liczbami.

Rekord padł w piątek, 31 stycznia. “W godzinach wieczornych osiągnęliśmy po raz pierwszy w historii Onet.pl wynik miliarda odsłon w jednym miesiącu. Na podstawie informacji jakie posiadamy możemy twierdzić, że jesteśmy jedynym portalem w Polsce, który przekroczył tę symboliczną barierę” – mówi Radek Kucko, dyrektor działu Badań i Rozwoju Produktu Onet.pl.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że pomiar został zrealizowany zarówno przez wewnętrzny system Onet.pl, jak i przez system Gemius, należący do niezależnej firmy badawczej Global eMarketing. “Osiągnięcie w ciągu jednego miesiąca miliarda odsłon jest niewątpliwie wielkim wydarzeniem w Polskiej sieci, czego serdecznie Onetowi gratuluję. Cieszę się że możemy towarzyszyć w tym wydarzeniu jako dostawca systemu pomiarowego, z którego obecnie korzysta Onet.pl” – powiedział Piotr Ejdys, prezes Global eMarketing.

Pierwszy milion odsłon miesięcznie Onet.pl przekroczył niespełna półtora roku po powstaniu – w listopadzie 1997 roku. 10 milionów odsłon miesięcznie zostało przekroczone w lutym 1998 roku, 100 milionów w lipcu 2000 roku, a pół miliarda we wrześniu 2001 roku.

“Dynamicznie wzrastająca liczba odsłon portalu dowodzi słuszności przyjętej przez nas strategii rozwoju. Dziękujemy Internautom, którzy umożliwili nam osiągnięcie takiego wyniku, przeglądając strony portalu i korzystając z jego usług” – powiedział Tomasz Kolbusz, prezes Onet.pl.

http://www.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry