Mozilla z eBay

Mozilla oraz eBay International AG ogłosiły dzisiaj rozpoczęcie współpracy, której celem jest zwiększenie komfortu korzystania z aukcji internetowych we Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Mozilla i eBay pracują nad nową technologią, dzięki której użytkownicy aukcji eBay będą mogli na bieżąco śledzić swoje transakcje z poziomu przeglądarki Firefox, niezależnie od miejsca w sieci, w którym się znajdują.

„Bardzo cieszymy się ze współpracy z eBay, która zapewni większą wygodę korzystania z aukcji za pomocą Firefoksa” – powiedział Christopher Beard, wiceprezes ds. marketingu i zarządzania produktem, Mozilla. „Firefox oferuje solidną platformę do integracji z czołowymi serwisami internetowymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc powitać eBay w ciągle powiększającym się gronie naszych partnerów.”

„Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z Mozillą przy odkrywaniu rozwiązań, które przyniosą korzyści użytkownikom Firefoksa i aukcji eBay” – powiedział Harald Eisenächer, wiceprezes i dyrektor ds. marketingu, eBay w Niemczech. „Dzięki naszym wysiłkom społeczność Firefoksa będzie mogła łatwiej korzystać z serwisu eBay i na bieżąco kontrolować swoje aukcje.”

Mozilla i eBay przedstawią więcej szczegółów na temat współpracy w drugim kwartale 2007 r.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry