Nest Bank i Shoper wspólnie wspierają e-przedsiębiorców

Shoper nawiązał współpracę z Nest Bankiem. Dzięki temu klienci Shoper mogą skorzystać z oferty konta, limitu lub kredytu firmowego w Nest Banku. Dzięki założeniu konta firmowego w Nest! poprzez platformę Shoper przedsiębiorca może zyskać nawet do 700 zł.

Nest Bank i Shoper wspólnie wspierają e-przedsiębiorców 1

Współprace takie jak ta stanowią istotny element naszej strategii rozwoju, bo dzięki nim docieramy do kolejnych przedsiębiorców, którzy uzyskują łatwy dostęp do przeznaczonych dla nich produktów – mówi Marek Szcześniak, Dyrektor Zarządzający Obszarem Innowacji i Rozwoju Biznesu w Nest Banku– Shoper, tak jak my, oferuje innowacyjne i przemyślane rozwiązania, które są precyzyjnie dopasowane do specyficznych wyzwań, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy. W ten sposób prowadzenie biznesu staje się prostsze i bardziej efektywne – dodaje.

— Rozszerzamy ofertę dostępnych sprawdzonych usług finansowania e-biznesu o rozwiązania dostarczane przez Nest Bank. Przedsiębiorcy otrzymają jeszcze szerszy dostęp do produktów finansowych dostosowanych do potrzeb sklepów internetowych: kredytu, limitów i rachunku bankowego dla firm. Wszystko w możliwie wygodny sposób, dostępne bezpośrednio z Panelu Klienta Shoper — mówi Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper

Na czym polega współpraca?

 Właściciele e-sklepów na platformie Shoper po zalogowaniu do Panelu Klienta mogą sprawdzić ofertę finansowania w Nest Banku. Zainteresowani kredytem gotówkowym lub limitem w koncie wypełniają odpowiedni formularz kontaktu. Następnie z klientem kontaktuje się indywidualny opiekun z Nest! i przygotowuje ofertę, dostosowaną do jego potrzeb.

Ofertę kredytu lub limitu dla JDG przedsiębiorca otrzyma bez wychodzenia z domu. Umowę może podpisać w jednej z placówek lub w innym, uzgodnionym miejscu.

Dodatkowo Nest Bank przygotował dla przedsiębiorców ofertę kredytu gotówkowego „na klik”. Przez proces wnioskowania mogą oni przejść całkowicie online. Umowa wówczas może być podpisana zdalnie, a środki mogą być dostępne nawet w 24h, bez konieczności wychodzenia z domu lub biura.

Premia dla klientów Shoper, którzy wybiorą BIZnest Konto

Sprzedawcy działający na platformie Shoper mogą też otworzyć BIZnest Konto i zyskać dodatkowy bonus. W ramach promocji czeka na nich nawet do 700 zł premii:

  • 100 zł – jeśli w ciągu 30 dni po otwarciu BIZnest Konta i udzieleniu zgody marketingowej na wszystkie kanały kontaktu zalogują się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej
  • 6 x 100 zł – 100 zł przez kolejnych 6 miesięcy za zapewnienie miesięcznych wpływów min. 5 000 zł oraz wykonanie min. 3 dowolnych płatności spośród: płatność BLIK, operacja kartą, przelew.

Z BIZnest Kontem przedsiębiorcy nie płacą za prowadzenie konta, kartę i przelewy online. Mają też dostęp do dodatkowych produktów, które ułatwią im prowadzenie biznesu, tj. Nest POSa (terminala płatniczego w telefonie) czy portalu do obsługi faktur.

Tu również Nest! przygotował bonus. Przedsiębiorca może otrzymać za korzystanie z terminala płatniczego nawet do 400 zł. Szczegóły promocji są dostępne na stronie.

Finansowanie w Nest! to kredyty firmowe z gwarancją niższej marży. Więcej informacji znajdziesz na shoper.pl. Pełną ofertę Nest Banku można znaleźć na nestbank.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top