Nie czekaj aż pracownicy odejdą

Rynek pracy w Polsce stał się na tyle konkurencyjny, że wiele firm boryka się z problemem dużej rotacji wśród najbardziej wartościowych pracowników. Oferowanie wysokiego wynagrodzenia to tylko jeden ze sposobów, aby zatrzymać pracowników na dłużej. W przypadku niewielkiej różnicy między płacami, decydującym czynnikiem wyboru pracodawcy i zatrzymania pracownika w firmie może być działalność tzw „miękkiego HR”.
Oferując pracownikom rozbudowany system szkoleń i ocenę, na którą sami mają wpływ, pracodawca zwiększa ich zaangażowanie w działania firmy i podnosi motywację do pracy. Zmień swoją firmę aby móc zmieniać rynek, na którym działa!

Chcesz dowiedzieć się więcej? W dniach 14-16 kwietnia 2008 r. odbędzie się VII edycja Kongresu Kadry, wydarzenia gromadzącego ponad 600 przedstawicieli branży HR, kadry zarządzającej przedsiębiorstw polskich i zagranicznych, najwybitniejszych ekspertów zarządzania zasobami ludzkimi. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Obserwatorium Zarządzania oraz Nowoczesna Firma.

VII edycji Kongresu Kadry  przyświeca hasło „Twarz Twojej firmy. Rola HR w budowaniu wizerunku pożądanego pracodawcy”.

www.kongreskadry.nf.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top