Nie czekaj aż pracownicy odejdą

Rynek pracy w Polsce stał się na tyle konkurencyjny, że wiele firm boryka się z problemem dużej rotacji wśród najbardziej wartościowych pracowników. Oferowanie wysokiego wynagrodzenia to tylko jeden ze sposobów, aby zatrzymać pracowników na dłużej. W przypadku niewielkiej różnicy między płacami, decydującym czynnikiem wyboru pracodawcy i zatrzymania pracownika w firmie może być działalność tzw „miękkiego HR”.
Oferując pracownikom rozbudowany system szkoleń i ocenę, na którą sami mają wpływ, pracodawca zwiększa ich zaangażowanie w działania firmy i podnosi motywację do pracy. Zmień swoją firmę aby móc zmieniać rynek, na którym działa!

Chcesz dowiedzieć się więcej? W dniach 14-16 kwietnia 2008 r. odbędzie się VII edycja Kongresu Kadry, wydarzenia gromadzącego ponad 600 przedstawicieli branży HR, kadry zarządzającej przedsiębiorstw polskich i zagranicznych, najwybitniejszych ekspertów zarządzania zasobami ludzkimi. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Obserwatorium Zarządzania oraz Nowoczesna Firma.

VII edycji Kongresu Kadry  przyświeca hasło „Twarz Twojej firmy. Rola HR w budowaniu wizerunku pożądanego pracodawcy”.

www.kongreskadry.nf.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry