Nokaut.pl i Skąpiec.pl z Kafito

Opublikowano: 25 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Od kilku lat internauci mogą korzystać z usług porównywarek cenowych, w których po wpisaniu własnych wymagań otrzymują listę zawierającą ceny i adresy sklepów, gdzie mogą nabyć poszukiwany produkt. Współpraca nawiązana pomiędzy Grupą Kafito a serwisami Nokaut.pl i Skąpiec.pl powala jeszcze bardziej wzbogacić informacje dostępne w porówywarkach. Teraz użytkownicy obu serwisów zyskują dostęp do większej liczby fachowych opinii i opisów porównywanych towarów.

W ramach podjętego współdziałania Grupa Kafito na bieżąco dostarcza serwisom Nokaut.pl i Skąpiec.pl profesjonalne artykuły prasowe pochodzących z serwisów tematycznych skupionych w Grupie Kafito.

Zarówno użytkownicy stron Grupy Kafito, jak i internauci odwiedzający porównywarki Nokaut.pl i Skąpiec.pl skorzystają na współpracy tych firm. Pierwsi będą mieli okazję dotrzeć do większego grona odbiorców przedłużając tym samym „żywotność” swoich publikacji, z kolei drudzy uzyskają bogatszy opis poszukiwanych przedmiotów.

– To kolejny krok w rozwoju Grupy Kafito, której serwisy cieszą się coraz większą popularnością i zaufaniem wśród Internautów – mówi Sławomir Połomski, administrator Grupy Kafito.

Ze współpracy zadowoleni są również przedstawiciele Nokaut.pl i Skąpiec.pl. Tomasz Maj, eCommerce Director firmy Nokaut.pl mówi: – Zadaniem serwisu jest ułatwienie użytkownikom znalezienia poszukiwanych produktów na możliwie najlepszych warunkach oraz pomoc w dokonaniu wyboru. Grupa Kafito doskonale uzupełnia informacje prezentowane przez Nokaut.pl z takich branż jak narzędzia, RTV i foto.

– Skąpiec.pl prezentuje Opinie eksperckie pochodzące z ok. 300 vortali poświęconych danej branży. Nawiązanie współpracy z Grupą Kafito pozwoli podzielić się z użytkownikami Skąpiec.pl cenną wiedzą na temat produktów reprezentujących popularne branże takie jak np. foto, RTV czy AGD – dodaje Monika Janiszewska, Specjalista ds. PR firmy Skąpiec.pl.

Nokaut.pl i Skąpiec.pl nie są jedynymi porównywarkami cen, z którymi Grupa Kafito nawiązała współpracę. Grupa prowadzi już szeroko zakrojone działania wspólnie z Ceneo.pl, Torturacen.pl oraz Smartbay.pl.

Hanna LaskowskaNokaut.pl i Skąpiec.pl z Kafito

Podziel się!

O autorze

hania