Nowa poczta od Google na Fotka.pl

Serwis Fotka.pl zakończył fazę testów i oficjalnie udostępnił swoim użytkownikom konta pocztowe. Usługa oparta jest na jednym z najpopularniejszych rozwiązań na polskim rynku: kontach pocztowych Gmail, firmy Google.
„Gmail to bezapelacyjnie najlepszy system pocztowy dostępny na rynku, zdecydowanie lepszy od rozwiązań rodzimych portali – mówi Rafał Agnieszczak, prezes zarządu Interaktywna sp. z o.o. Na Fotka.pl mamy zarejestrowanych blisko 6 mln osób – większość z nich ma już konto pocztowe w jednym z portali – dlaczego nie mieliby przejść do nas? Oferujemy im nie tylko sprawdzoną technologię, ale również integrację z Fotka.pl i w niedługiej przyszłości kilka bardzo atrakcyjnych domen jako aliasy. Czas, aby ktoś zmienił układ sił na rynku pocztowym w polskiej sieci” – dodaje Agnieszczak.

Aktualnie z poczty korzystają tylko użytkownicy płatnej wersji serwisu Fotka.pl. Jednak już od 14 lutego 2008, w 7 rocznicę powstania serwisu, dostęp do poczty uzyskają wszystkie zarejestrowane osoby.

Dzięki planom wdrożenia kolejnych usług towarzyszących poczcie Gmail, już wkrótce użytkownicy Fotka.pl będą mieli dostęp do popularnych narzędzi komunikacyjnych Google, takich jak Google Docs™ (Dokumenty), Google Calendar™ (Kalendarz) oraz Start Page służący do tworzenia spersonalizowanej strony startowej.

„Pakiet aplikacji Google Apps pozwoli Fotka.pl na udostępnienie użytkownikom nowoczesnego narzędzia umożliwiającego im sprawą komunikację i współpracę – mówi Janusz Moneta, Google, Country Marketing Manager Central and Eastern Europe. Aplikacje Google dostępne są on-line, dzięki czemu Fotka.pl będzie mogła szybko i bezpłatnie zaoferować je swoim użytkownikom”- dodaje Moneta.

www.fotka.pl/konto_poczta.php

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top