Nowa strona www.inpost.pl

InPost, największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, uruchomił nową stronę internetową, jest to kolejny etap rebrandingu Grupy Integer.pl.  

Serwis został zaprojektowany zgodnie z obowiązującym systemem identyfikacji wizualnej firmy i utrzymany jest w szaro-żółtej kolorystyce charakterystycznej dla spółek z Grupy Integer.pl. Przewodnikami po stronie i dodatkowym źródłem informacji o firmie są wirtualni asystenci – Adam i Ania, znani już internautom z serwisu www.paczkomaty.pl. Za koncepcję i przygotowanie witryny odpowiedzialna jest agencja interaktywna Trendmaker.

Nowa strona www.inpost.pl 1

Nowa strona www.inpost.pl stanowi kompendium wiedzy z zakresu usług pocztowo-kurierskich oraz finansowych. Użytkownicy mogą zapoznać się z ofertą produktową, sprawdzić cennik usług, a o dodatkowe informacje zapytać wirtualnych doradców. Przejrzysty układ witryny oraz intuicyjna nawigacja umożliwia swobodne poruszanie się po stronie. Najważniejsze funkcjonalności – jak opcja namierzenia przesyłki, sprawdzenia dostępności usług czy cennik, zostały wyróżnione i zaprojektowane tak, by ułatwić stały dostęp do nich.

Serwis kierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nowością w przypadku stron internetowych firm z branży pocztowo-kurierskiej jest zakładka „e-commerce”. Dzięki tak sprofilowanemu głównemu menu firma InPost prezentuje trzy najważniejsze grupy odbiorców i dopasowuje swoją ofertę do aktualnych zapotrzebowań rynku.

„Działając w sektorze usługowym wiemy, jak ważna jest otwarta i przejrzysta komunikacja z otoczeniem. Chcemy, aby nowa strona internetowa była cennym źródłem informacji o InPost i usługach pocztowych, a koncepcja graficzna odzwierciedlała kluczowe cechy działalności – szybkość, profesjonalizm i nowoczesność”
– mówi Rafał Brzoska, prezes spółki InPost Nowoczesna Poczta.

www.inpost.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry