Nowe podmioty dołączyły do Izby Gospodarki Elektronicznej

Do grona firm członkowskich Izby Gospodarki Elektronicznej przystąpiła kolejna firma: agencja e-commerce IDEACTO. Grono partnerów e-Izby zasiliła zaś fundacja GS1 Polska, która zarządza systemem GS1 w Polsce.

Izba Gospodarki ElektronicznejDołączenie do e-Izby otwiera dodatkowe możliwości realizacji działań badawczych oraz akcji edukacyjnych w strategicznym obszarze rozwoju agencji. Dodatkowo, dzięki wparciu pozostałych członków e-Izby otrzymamy dostęp do unikalnej wiedzy oraz kompetencji, które – jak głęboko wierzymy –  wzbogacą naszą codzienną pracę oraz realizowane przez nas projekty – powiedział Nikodem Krajewski, szef strategii i kreacji, CEO IDEACTO.

Sektor detaliczny tak obecnie intensywnie przemodelowywany przez rozwój e-commerce, potrzebuje stabilnych fundamentów w postaci standardów, na których może oprzeć współpracę z dostawcami – dodaje dr inż. Elżbieta Hałas, CEO i członek zarządu GS1 Polska. Jej zdaniem konsumenci oczekują spójnej i dokładnej informacji o produktach oraz ich szerokiej dostępności bez względu na kanał sprzedaży, w którym te zakupy realizują.

Bliska współpraca z e-Izbą pomoże nam lepiej dostosować globalne standardy do wymagań i potrzeb polskiego rynku e-commerce. Uzgodnienie i upowszechnienie standardów opisu produktów w internecie, to jedno z zadań które sobie stawiamy. Wierzę, że dzięki współpracy z Izbą Gospodarki Elektronicznej będziemy mogli skuteczniej wesprzeć ponad 20 tys. polskich firm, uczestników systemu GS1 w Polsce, w efektywnym wykorzystaniu narzędzi e-commerce do rozwoju własnego biznesu – przekonuje.

Misją Izby Gospodarki Elektronicznej jest rozwój polskiej branży e-commerce poprzez współpracę, wymianę wiedzy, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz z organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry