Nowe strony Divante

Divante uruchomiło swój nowy serwis WWW. Znaleźć w nim można wiele materiałów edukacyjnych oraz informacje o nowych produktach.

Pod adresem www.divante.pl funkcjonuje już nowy serwis. Jest on odbiciem dynamicznego rozwoju firmy – wydłużającej się listy klientów oraz usługi i produktów. Nowe produkty, które prezentuje Divante to obieg dokumentów oparty na Wiki (BusinessWiki WorkFlows), Portal Rekrutacji oraz wykorzystanie VideoSteam do eLearningu.

Firma systematycznie rozwija swoje kompetencje w zakresie systemów wspierających zarządzanie wiedzą, innowacje oraz zasoby ludzkie. Realizuje także projekty systemów wymiany wiedzy i pomysłów pomiędzy przedsiębiorstwami a ich otoczeniem biznesowym.

Skupiamy się na pokazaniu naszej przewagi konkurencyjnej w sposób jak najbardziej konkretny. W sekcji Wyróżniki oferty poznać można unikalne elementy naszej oferty – mówi Tomasz Karwatka, Dyrektor Operacyjny Divante.

Na stronie zamówić można dodatkowe, bogate materiały na tematy takie jak zarządzanie wiedzą, innowacje, obieg dokumentów, streaming, eCommerce oraz mobile.

www.divante.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry