Nowi członkowie Izby Gospodarki Elektronicznej

Opublikowano: 29 października 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

DLA Piper, Berry Project, SMV Group i JG Business Suport to nowe firmy w Izbie Gospodarki Elektronicznej. Obecnie e-Izba zrzesza ponad 175 podmiotów tworzących branżę e-gospodarki w Polsce. Nowi członkowie liczą m.in. na dostęp do wiedzy, wspólne inicjatywy edukacyjne i wymianę doświadczeń między ekspertami

Izba Gospodarki ElektronicznejIzba Gospodarki Elektronicznej rozwija branżę e-commerce, zrzeszając podmioty tworzące jej ekosystem. W ostatnim czasie jej reprezentacja została wzmocniona przez nowe firmy.

Od lat pomagamy spółkom z branży nowych technologii i e-commerce, w stosowaniu optymalnych, z punktu widzenia ich celów biznesowych, rozwiązań prawnych i podatkowych. Przystąpienie do e-Izby stanowi więc naturalną konsekwencję naszej wieloletniej współpracy z branżą — powiedział Krzysztof Wiater, partner zarządzający DLA Piper w Polsce.

Dołączenie do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej, to dla Berry Project naturalny krok w dalszym rozwoju. Jako agencja interaktywna o ugruntowanej pozycji i sporym doświadczeniu, chcemy zyskać realny wpływ na kreowanie standardów obowiązujących w polskim e-biznesie — dodał Marcin Mystkowski, prezes zarządu Berry Project.

Obszar e-commerce to dla naszej agencji jeden z priorytetowych kierunków rozwoju w najbliższych latach. Wierzymy, że przystąpienie SMG do Izby Gospodarki Elektronicznej przełoży się na obustronne korzyści wynikające z tej współpracy: dostęp do wiedzy, lepszy przepływ informacji, wspólne inicjatywy edukacyjne i wymianę doświadczeń między ekspertami — powiedział Paweł Wojciechowski, business director SMG PM.

Bycie członkiem e-Izby to dostęp do nowości legislacyjnych oraz raportów e-commerce, dotyczących zagranicznych rynków, które są istotne dla naszych klientów i ich kierunków rozwoju. Bardzo ważne są również dla nas informacje o branżowych wydarzeniach czy szkoleniach, na których warto być — dodała Joanna Gosiewska-Kozłow z JG Business Support.

Jednym z obszarów działalności Izby Gospodarki Elektronicznej jest networking biznesowy. Już 18 listopada odbędzie się gala konkursu e-Commerce Polska awards 2015, podczas której poznamy wyróżnione i nagrodzone w konkursie sklepy.

Dawid ZarazińskiNowi członkowie Izby Gospodarki Elektronicznej

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.