Nowoczesna Firma na Facebook

Nowoczesna Firma, wielokanałowe medium wiedzy dla biznesu, organizator największego i najbardziej prestiżowego wydarzenia dla branży HR Kongresu Kadry, w przeddzień edycji Jubileuszowej udostępnił swój profil na Facebook. Celem nowego kanału komunikacji jest umożliwienie skutecznej wymiany myśli uczestników największego w Polsce spotkania branży HR oraz przekazywanie bieżących informacji z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i aktywności Nowoczesnej Firmy.

– Nowoczesna Firma upowszechnia wiedzę oraz dobre praktyki w biznesie, jak też promuje wymianę doświadczeń w środowisku menedżerskim – mówi Agnieszka Chaber-Tomczak, eBusiness Manager, Nowoczesna Firma. Prowadzenie profilu na Facebook doskonale wpisuje się w naszą strategię komunikacji i edukacji polskich przedsiębiorców.

Profil Nowoczesnej Firmy na Facebook to najświeższe informacje o zarządzaniu, szkoleniach, branży HR, jak też wywiady z gośćmi specjalnymi imprez organizowanych przez Nowoczesną Firmę. Fani będą otrzymywać informacje o promocyjnych cenach szkoleń i planowanych w najbliższym czasie wydarzeniach. Dla dziennikarzy Facebook może stać się źródłem materiałów graficznych, audio i wideo Nowoczesnej Firmy, a także miejscem inspiracji merytorycznej odnośnie trendów na rynku HR w Polsce i na świecie.

Profil dostępny: tutaj

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry