Nowy Prezes w spółkach Afilo i AdAction

Adam Dyba objął funkcję Prezesa Zarządu w spółkach Afilo i AdAction. Głównym zadaniem nowego Prezesa będzie pomoc w budowie strategii rozwoju oraz kontrola operacyjna nad funkcjonowaniem obu firm. Obydwie spółki należą do grupy kapitałowej ZPR S.A.
Adam Dyba był założycielem i wieloletnim prezesem jednej z najstarszych polskich firm działających na rynku reklamy internetowej – Internetowego Domu Mediowego net (IDMnet). W trakcie jego prezesury firma zdobyła czołową pozycję wśród sieci reklamy online. W czerwcu 2006 Adam Dyba odszedł z IDMnet do spółki ClickAd, brokera reklamy internetowej. Odpowiadał w niej za opracowanie i wdrożenie nowej strategii biznesowej, rozwój narzędzi reklamowych i usług oraz budowę sieci sprzedaży na Ukrainie.

Spółki Afilo i AdAction to nowe firmy w grupie kapitałowej ZPR S.A., do której należą między innymi Grupa Radiowa Time (radio ESKA, ESKARock, VoxFM i radio WAWA), dziennik Super Express, wydawnictwo MURATOR, sieć reklamy internetowej IDMnet, SUPERMEDIA i SUPERMEDIA Interactive oraz sieć kasyn i salonów gry Orbis Casino.

Sieć afiliacyjna Afilo – www.afilo.pl – specjalizuje się w prowadzeniu kampanii reklamowych w Internecie rozliczanych za efekty. Firma rozpoczęła swoją działalność we wrześniu tego roku, a jej dyrektorem generalnym jest Paweł Sypczuk.

AdAction – www.adaction.pl – to nowa firma na polskim rynku zajmująca się szeroko pojętą rozrywką multimedialną, reklamą w grach komputerowych, tworzeniem gier reklamowych na potrzeby klientów, a także wykorzystaniem rozwiązań mobilnych w dotarciu do konsumentów.

www.afilo.pl
www.adaction.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry