Nowy produkt w ofercie TETY

TETA S.A. wrocławski producent systemów wspomagających zarządzanie wprowadza na rynek nowy produkt – pakiet oprogramowania TETA Biznes Partner. Rozwiązanie wspomaga procesy zarządzania i dostarcza informacji ułatwiających podejmowanie decyzji w firmie. System można dopasować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw i instytucji o różnej strukturze organizacyjnej i profilu działalności.

„Inspiracją do powstania nowego produktu była chęć dostosowania aplikacji do rosnących potrzeb klientów oraz sprostanie ciągłym zmianom technologicznym zachodzącym na rynku IT. Zawartość merytoryczną TETA Biznes Partner oparto na istniejącym już od ponad piętnastu lat pakiecie TETA_C, który jest nieustannie rozwijany, testowany i optymalizowany. O jego niezawodności i stabilności przekonało się już ponad 1500 wykorzystujących go przedsiębiorstw.” – powiedział Jerzy Krawczyk – Prezes TETA S.A.

Pakiet TETA Biznes Partner, składający się z sześciu uzupełniających się modułów obsługujących niemal wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa, dostarcza różnorodnych informacji, które zapewniają bardziej efektywne gospodarowanie zasobami.

Dzięki zastosowaniu technologii OLE DB oraz DDE pakiet współpracuje z aplikacjami Microsoft Office. Bezpośrednie przesyłanie danych do programu MS Excel wzbogaca możliwości analityczne a współpraca z programem Microsoft Outlook ułatwia wymianę informacji między pracownikami firmy i jej klientami. Intuicyjna obsługa oraz rozwiązania wzorowane na aplikacjach Microsoft Office powodują, że praca z systemem jest wydajna i szybka.

Dalsze plany rozwojowe pakietu TETA Biznes Partner obejmują możliwość pracy na otwartych bazach danych. W drugiej połowie 2003 roku TETA będzie oferować pakiet TETA Biznes Partner oparty na bazie Microsoft SQL.

http://www.teta.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top