Nowy snajper aukcyjny

Na świecie od kilku lat pojawiają się systemy pomagające wygrywać internetowe aukcje. Zapracowały na swój sukces dzięki skuteczności usługi. Wczoraj pojawił się kolejny z nich Snipe24.pl.

Programy te popularnie nazywa się snajperami aukcyjnymi. Snajper aukcyjny jest internetowym serwisem pomagającym użytkownikom portali aukcyjnych wygrywać aukcje.

Mechanizm działania snajpera jest prosty – wystarczy zarejestrować się w serwisie, podać numer aukcji i maksymalną kwotę za przedmiot licytacji a automat w odpowiednim momencie wykonuje za nas strzały –

czyli składa oferty kupna za określoną kwotę. System Snipe24.pl jest zsynchronizowany z zegarem serwisów aukcyjnych, dzięki czemu udaje mu się oddać ostatni decydujący strzał na kilka sekund przed zakończeniem aukcji. W ten sposób snajper uniemożliwia przebicie złożonej oferty i zapobiega niepotrzebnemu podbijaniu ceny.

Snipe24.pl jest funkcjonalnym, bezpiecznym narzędziem, który nie tylko oszczędza pieniądze swoich użytkowników, ale i zapewnia komfotowe uczestnictwo w licytacji. Obserwuje zadane aukcje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i włącza się do licytacji w oznaczonym czasie, tuż przed jej zakończeniem.

Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom snipe24.pl gwarantuje poufność swoim użytkownikom. Przeznaczony jest na razie do obsługiwania aukcji na Allegro, ale wkrótce będzie obsługiwał także największy na świecie portal aukcyjny ebay. Atutem snipe24.pl, oprócz atrakcyjnej szaty

graficznej, jest niewątpliwie całkowity brak opłat za jego użytkowanie.

http://www.snipe24.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry