Orange najmniej lubianą marką operatorów GSM

Magazyn “Trade Marketer” przeprowadził sondaż na próbie losowej internautów, w której wzięło udział 1.026 internautów. Celem sondażu było określenie najmniej lubianego operatora telefonii komórkowej.  Za najmniej lubianego operatora ankietowani uznali markę Orange (32% wskazań).

Sondaż został przeprowadzony przy udziale użytkowników serwisu społecznościowego Facebook i Goldenline, korzystających z usług wszystkich operatorów wymienionych w sondażu. Dodatkowym badanym czynnikiem, było sprawdzenie, czy uczestnik sondażu dalej korzysta z danej marki.

Wyniki sondażu:

4 miejsce: Plus GSM [18%]

3 miejsce: Play [20%]

2 miejsce: Era GSM [30%]

1 miejsce: Orange [32%] (najmniej lubiany operator)

Za najmniej lubianego operatora ankietowani uznali markę Orange (32% wskazań). Dla 77% badanych, wskazywana przez nich marka nie jest już operatorem telefonii komórkowej, z usług którego korzystają.

Sondaż jest pierwszym z cyklu krótkich badań negatywnych aspektów wybranych marek. Publikacji wyników oraz dyskusji na ten temat, służy grupa “Marki Niekochane” założonaw serwisie społecznościowym “Facebook” pn.

– To tylko pewna forma małego eksperymentu – mówi Jacek Kotarbiński, założyciel strony i współwydawca magazynu “Trade Marketer”. – Duże i znane marki, pomimo przeznaczania dużych budżetów na masową komunikację marketingową, czasami gubią istotę procesów biznesowych, jaką jest zadowolony i lojalny klient. Jestem przekonany, że nasze szybkie sondaże oraz dyskusje na ten temat, pozwolą zwrócić uwagę znanych i powszechnie rozpoznawanych brandów na jakość ich współpracy z klientem.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry