Paczkomaty otrzymały nagrodę E-Commerce Paris we Francji

Opublikowano: 14 grudnia 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

InPost France z Grupy Integer.pl został uhonorowany nagrodą E-commerce Paris 2015 w kategorii Logistyka. Konkurs został zorganizowany w ramach Paris Retail Week w Pavillon Porte De Versaille w Paryżu. Eksperci docenili InPost France za innowacyjne rozwiązania paczkomatowe.

Tegoroczny E-commerce Paris 2015 był pierwszą edycją konkursu i został zorganizowany w czasie Paris Retail Week. Wydarzenie było skierowane do podmiotów funkcjonujących na rynku handlu detalicznego i w sektorze e-commerce.

image001Nagrodę tę odbieramy przede wszystkim jako wyraz uznania dla szybko rosnącej grupy współpracujących z nami sklepów internetowych, które poznały zalety oferty Paczkomatów i potwierdzają, że ta usługa jest coraz częściej wybierana przez ich klientów. Nagroda E-Commerce w obszarze logistyki jest też potwierdzeniem obustronnych korzyści z naszej współpracy z partnerami lokalizacyjnymi, np. sieciami handlowymi lub stacjami benzynowymi, którzy szybko zauważyli, że Paczkomaty InPost pomagają zdynamizować działanie punktów sprzedaży, przyciągając do nich nowych klientów – powiedział Olivier Binet, dyrektor zarządzający InPost France.

Sylwester KozakPaczkomaty otrzymały nagrodę E-Commerce Paris we Francji

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.