Pierwszy polski kryminał internetowy Zaginione.pl już online

Ruszyła strona pierwszego polskiego kryminału internetowego Zaginione.pl, na której dostępny jest już m.in. zwiastun serialu.

Strona www.zaginione.pl stanowi integralną część projektu Zaginione.pl. Internauci znajdą na niej pierwsze materiały filmowe, jak trailer i czołówkę serialu, a także sylwetki i wypowiedzi bohaterów. Na stronie ujawniane będą także dodatkowe poszlaki i wskazówki pomocne w rozwiązaniu historii zaginięcia przyjaciółek – Zuzy i Weroniki. Witryna Zaginione.pl odsyła również do innych miejsc w Internecie, w których można natrafić na wątki serialowe, jak facebook, blip i nasza-klasa.pl.

Zaginione.pl to pierwszy polski serial internetowy wykorzystujący social media jako podstawowe narzędzie komunikacji i element fabuły. Widzowie mogą na własną rękę śledzić tropy serialowe i szukać poszlak w Internecie. Mogą też zamieszczać na stronie serialu własne teorie oraz na bieżąco wpływać na rozwój akcji.

Projekt Zaginione.pl uwzględnia również obecność reklamodawców. Poza brandingiem playera serial oferuje możliwość pokazania marki w użyciu, a także uczynienia z niej jednego z bohaterów fabuły. Za sprzedaż reklam w serialu Zaginione.pl odpowiada sieć V2Media Polska.

Zaginione.pl to pierwszy polski kryminał internetowy – opowieść o dwóch przyjaciółkach, które zaginęły w tajemniczych okolicznościach. Śledztwo prowadzone wspólnie z internautami ma wyjaśnić zagadkę ich zniknięcia. Zaginione.pl składać się będzie z 36 kilkuminutowych odcinków, emitowanych trzy razy w tygodniu. Premierę pierwszego sezonu Zaginione.pl przewidziano na wiosnę 2010 r.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry