Pit.pl i Vat.pl dołączyły do oferty sieci reklamowej Ad.net

Serwisy Pit.pl i Vat.pl z Grupy Bankier.pl dołączyły do portfolio sieci reklamowej Ad.net. Wzmocniły przez to kategorię witryn biznesowych sieci. Powiększyły również zasięg  Focus.MSP – zbioru serwisów internetowych Ad.net, w którym przedsiębiorcy szukają informacji niezbędnych w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Pit.pl i Vat.pl zdecydowały się na współpracę z Ad.net, umożliwiając tym samym reklamodawcom sieci dotarcie do atrakcyjnej grupy swoich odbiorców.

Internauci, którzy korzystają z naszych serwisów podatkowych są ludźmi o jasnych potrzebach. Mają szerokie zainteresowania i dużą wiedzę. Jestem przekonany, że już niebawem będą mogli zapoznać się z ciekawymi propozycjami reklamowanymi klientów Ad.net. – mówi Jacek Wawrowski, Prezes Zarządu Pit.pl Sp. z o.o.

Użytkownikami serwisów podatkowych z Grupy Bankier.pl są głównie Internauci powyżej 24 roku życia. Są to ludzie pracujący na stanowiskach kierowniczych lub prowadzący własną działalność gospodarczą. Wśród Użytkowników przeważają osoby ze średnim i wyższym wykształceniem.

Silną pozycję wortali PIT.pl i VAT.pl wśród polskich serwisów podatkowych potwierdza Maciej Musioł, Dyrektor Zarządzający Ad.net S.A. – Wskaźniki Affinity indeks Internautów korzystających z PIT.pl i VAT.pl w badaniu Megapanel PBI/Gemius mówią same za siebie. Dzięki takim witrynom nasi reklamodawcy będą mogli dokładniej dotrzeć do klientów, których poszukują.

Ze względu na to, że wśród Użytkowników Pit.pl i Vat.pl jest duża liczba osób prowadzących działalność gospodarczą, witryny te dołączą do nowego pakietu Focus.MSP, który Ad.net wprowadził na rynek w czerwcu bieżącego roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry