Poczta Polska wprowadza nowe usługi: neofakturę i neorachunki

Poczta Polska przedstawia dwie nowe usługi – neofakturę i neorachunki, które już są dostępne na platformie Envelo. Dzięki nowym rozwiązaniom wystawcy faktur będą mogli wysłać rachunki do wielu odbiorców jednocześnie, a ich odbiorcy łatwo nimi zarządzać.

Zrzut ekranu 2014-04-23 o 07.39.11

Neorachunki to usługa przeznaczona dla odbiorców faktur wysyłanych w wersji elektronicznej. Usługa ta pełni funkcję skrzynki odbiorczej, do której trafiają zasubskrybowane przez użytkownika neofaktury. Przychodzące neofaktury są dostępne w skrzynce odbiorczej i archiwizowane na serwerach wewnętrznych, dzięki temu użytkownik nie utraci danych w związku z awarią domowego komputera. Odbiorca może także ustawić dla swoich neorachunków powiadomienia. Wiadomość o nowej fakturze elektronicznej zostanie wówczas wysłana na jego adres e-mail.

Elektroniczna wysyłka neofaktury to ograniczenie kosztów związanych z wydrukiem, oszczędność czasu i pewność, że korespondencja dotrze do odbiorcy – neofaktura w przeciwieństwie do e-maila nie wpadnie do spamu. Trafi ona do specjalnej skrzynki odbiorczej użytkownika na Envelo obsługiwanej w ramach usługi Neorachunki – powiedział Grzegorz Świdwiński, prezes spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe.

W najbliższych miesiącach spółka planuje udostępnić neorachunki poprzez aplikację Envelo na smartfony i tablety.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry