Podsumowanie tygodnia

W tym tygodniu dużo o Instagram i polskim rynku reklamy internetowej. Nie zabrakło również odrobiny rozrywki. Zapraszamy na podsumowanie mijającego tygodnia w serwisie e-biznes.pl.

Podsumowanie tygodnia 1W tym tygodniu głośno było przede wszystkim o Instagram. Na początku tygodnia pojawiła się informacja o rozmowach dotyczących sprzedaży tej aplikacji Twitterowi. Parę dni później doszło do zamieszania związanego z nowym regulaminem dla użytkowników Instagram. Wśród innych informacji ze świata warto wymienić przedstawienie przez Google najpopularniejszych klipów serwisu YouTube oraz rezygnację eBay z reklam w swoich aplikacjach mobilnych.

Polski internet zdominowany był przez rynek reklamy internetowej. IAB przedstawił badania dotyczące III kwartału w polskiej branży reklamowej. Doszło również do przejęcia przez Money.pl udziałów Agory w Business Ad Network i do podpisania umowy pomiędzy Evolution Media Net i Monster Media Group na sprzedaż reklam m.in. w serwisach demotywatory.pl i joemonster.org.

Na koniec bardzo dobra informacja dla posiadaczy Linuxa – platforma Steam jest już dostępna dla tego systemu operacyjnego. Wszystkich fanów klocków Lego zachęcamy zaś do przyjrzenia się projektowi Lego Cuusoo.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry