Pracuj.pl o finansach

Portal rekrutacyjny Pracuj.pl wzbogacił sekcję Manager+, skierowaną do menedżerów średniego i wyższego szczebla, o dział „Finanse w świecie menedżera”.

Dział powstał we współpracy z firmą szkoleniową Ernst & Young Academy of Business i skierowany jest przede wszystkim do tych osób, które na co dzień nie zajmują się kwestiami finansowymi, ale potrzebują wiedzy z tej dziedziny do efektywnego wykonywania swoich obowiązków.

W serwisie znalazły się, między innymi, artykuły na temat wykorzystywania wiedzy z dziedziny finansów w efektywnym zarządzaniu firmą oraz propozycje programów edukacyjnych uwzględniających tę wiedzę w różnym zakresie. Godne uwagi są szczególnie historie menedżerów, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, w jaki sposób znajomość zagadnień finansowych wpłynęła na ich rozwój zawodowy.

Dział będzie aktualizowany i stopniowo uzupełniany nowymi artykułami, również o charakterze warsztatowym, które pozwolą w praktyczny sposób poznać niektóre z tajników finansów.

– W zarządzaniu firmą ważnych jest wiele elementów: wizja, charyzma, wytrwałość, często istotne jest również wykształcenie kierunkowe. Jednak dla zrozumienia procesów biznesowych niezbędna jest wiedza z dziedziny finansów i to bez względu na zajmowane stanowisko, przyda się ona zarówno prezesowi, jak i osobie odpowiedzialnej za zarządzanie zasobami ludzkimi. Od finansów nie da się uciec, dlatego warto je lepiej poznać – komentuje Przemysław Gacek, prezes Grupy Pracuj, do której należy Pracuj.pl.

www.pracuj.pl/finanse-w-swiecie-menedzera.htm

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top