Pracuj.pl partnerem Facebooka w edukacji cyfrowej

Serwis Pracuj.pl został partnerem debiutującej na polskim rynku platformy edukacyjnej Facebook Pomaga w Rozwoju. Światowy gigant będzie pomagał Polakom w nabywaniu umiejętności cyfrowych oraz planowaniu kariery. Platforma wraz z pierwszymi kursami jest dostępna dla polskich użytkowników.

Pracuj.pl partnerem Facebooka w edukacji cyfrowej 1

Platforma Facebook Pomaga w Rozwoju (dostępna pod adresem rozwoj.fb.com) jest w pełni darmowa i umożliwia nabycie umiejętności cyfrowych oraz otrzymanie porad dotyczących planowania kariery.

Obok dostępnych w ramach platformy i przygotowanych przez Facebooka lekcji w obszarze kompetencji cyfrowych, osoby zainteresowane zwiększeniem kompetencji i poszukiwaniem pracy będą mogły sprawdzić pasujące do nich oferty zatrudnienia znajdujące się na Pracuj.pl. Dwójka pozostałych partnerów: serwis Mamopracuj.pl oraz “Harvard Business Review Polska” odpowiada za wsparcie zawodowe dla konkretnych grup obecnych na rynku pracy.

Program Facebook pomaga w Rozwoju obejmuje kursy z zakresu marketingu społecznościowego, bezpieczeństwa w sieci, analizy danych oraz porady na temat skutecznego planowania kariery. Platforma jest dostępna dla każdego, kto chce rozwijać się w obecnym lub nowym miejscu pracy, planuje się przekwalifikować czy np. powrócić na rynek pracy po dłuższej nieobecności.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry