Premiera HTC Magic

Vodafone i HTC zapowiedziały premierę HTC Magic, pierwszego telefonu Vodafone na platformie Android, który wejdzie do oferty wczesną wiosną.

Platforma Android zapewnia klientom łatwy dostęp do aplikacji do ściągnięcia z serwisów Vodafone i Android Market. Wprowadzenie na rynek HTC Magic jest wynikiem  współpracy pomiędzy Vodafone i HTC, a także dołączenia Vodafone do organizacji branżowej Open Handset Alliance pod koniec ubiegłego roku.

HTC Magic to urządzenie zbliżone działaniem do tableta, wyróżniające się elegancką konstrukcją i miniaturyzacją. Urządzenie działa na bazie platformy Android, zapewniającej obsługę mobilnego Internetu i wiele możliwości personalizacji za pośrednictwem sklepu z aplikacjami pod nazwą Android Market. HTC Magic dostępny będzie w kolorze białym w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Francji, w kolorze czarnym w Niemczech, oraz w obu kolorach we Włoszech. Na pozostałych rynkach Vodafone, HTC Magic znajdzie się w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

htcmagic_voda_final-1

“Priorytetem Vodafone jest dostarczanie klientom najlepszego dostępu do mobilnego internetu, dlatego cieszymy się z możliwości zaoferowania pierwszego aparatu na platformie Android już wiosną,” – powiedział Patrick Chomet, dyrektor ds. terminali w Vodafone Group. “Po dołączeniu do Open Handset Alliance współpracowaliśmy ściśle
z HTC, aby dostarczyć ten telefon na rynki. Nasi klienci chcą mieć dostęp do szerokiego asortymentu najatrakcyjniejszych urządzeń mobilnych, które pozwalają na bardzo efektywne działanie, a HTC Magic spełnia te wymagania.”

„HTC Magic jest realizacją idei kompaktowego stylu i elegancji, z których słynie HTC, w połączeniu z wydajnym i intuicyjnym dostępem do Internetu, dla którego stworzono platformę Android,” – powiedział Peter Chou, prezes i dyrektor generalny HTC Corporation. “Jesteśmy dumni ze współpracy z Vodafone i cieszymy się z możliwości oferowania HTC Magic klientom w Europie.”

“Zapowiedziana premiera HTC Magic to ważny krok dla Androida i Open Handset Alliance,” – powiedział Andy Rubin, dyrektor ds. platform mobilnych w Google. „Poprzez nią, Vodafone otwiera dostęp do mobilnej sieci klientom z całej Europy, dostarczając jednocześnie większej liczbie programistów platformę, na której będą mogli budować przyszłe przebojowe aplikacje.”

HTC Magic, dostępny nawet bezpłatnie, w zależności od taryfy, wyróżnia się dotykowym ekranem QVGA 3,2 cala, trackballem i przyciskami nawigacyjnymi upraszczającymi dostęp do funkcji. Ponadto, jest wyposażony w wiele opcji dostępu do poczty elektronicznej, takich jak Google Mail, POP3 i IMAP a także komunikator Google Talk.

HTC Magic wyróżnia się także dużymi możliwościami w zakresie dostępu do mobilnego Internetu, których podstawą jest przeglądarka Webkit zoptymalizowana do współpracy z platformą Android. Urządzenie dostarczane jest popularnymi aplikacjami Google Maps i Google Search, a także obsługą ulubionych witryn takich jak YouTube. Ponadto, sklep Android Market oferuje szybki i łatwy dostęp do gier i aplikacji za pośrednictwem wydajnej sieci Vodafone.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry