Promocja Linków Sponsorowanych w WP.pl i NetSprint

Opublikowano: 16 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wirtualna Polska i NetSprint.pl wprowadzają promocję Linków Sponsorowanych w wyszukiwarce. Każda firma zamawiająca do 15 października kampanię reklamową otrzymuje gratis dodatkowe odsłony swojego linku.

– Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom rosnącej liczby firm, które zainteresowane są tą skuteczną i tanią formą promocji – mówi Łukasz Duda – szef Działu Sprzedaży NetSprint.pl. Udostępniliśmy cztery pakiety reklamowe, każdy z dodatkowymi, darmowymi odsłonami linku sponsorowanego.

Liczba gratisowych odsłon wzrasta wraz z wielkością pakietu. W przypadku największego 'Pakietu premium' reklamodawcy otrzymują aż 10 tysięcy darmowych odsłon. Promocja trwa do 15 października 2005 roku.

Szczegóły promocji dostępne są na specjalnie przygotowanych stronach prezentujących ofertę reklamową firmy. Stworzenie nowego mikroserwisu miało na celu skrócenie procesu docierania Klienta do informacji na temat aktualnej oferty produktowej NetSprint.pl. Na stronach tych znajduje się także aktualny cennik, sekcja najczęściej zadawanych pytań oraz formularz zamówienia kampanii reklamowej.

Link Sponsorowany to tania, skuteczna i precyzyjna reklama tekstowa w wyszukiwarce Wirtualna Polska oraz sieci partnerskiej NetSprint na ponad 20 serwisach ogólnopolskich oraz 140 serwisach regionalnych. Link wyświetla się w wyeksponowanym miejscu na samej górze wyników wyszukiwania, dzięki czemu znacząco zwiększa ruch do reklamującej się witryny.

http://reklama.netsprint.pl

Sylwester KozakPromocja Linków Sponsorowanych w WP.pl i NetSprint

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.