Promocja produktowa oferty reklamowej WP

Od 19 maja do końca czerwca trwać będzie w WP promocja oferty reklamowej portalu. Objęła ona takie produkty jak In-Stream VideoAd w telewizji internetowej Wirtualnej Polski – WP.tv, midbox i mini-skyscraper na stronie głównej oraz emisję boksu reklamowego w panelu RSS.

„Zależy nam na tym, by wyjść do reklamodawców z atrakcyjną ofertą promocyjną.  Zdecydowaliśmy się objąć nią miedzy innymi na In-Stream VideoAd na WPtv. Telewizja internetowa WPtv notuje systematyczny wzrost liczby użytkowników i odsłon, a reklama emitowana w formie pre-roll in-strem jest bardzo skuteczna, bo zapewnia praktycznie 100% kontakt użytkownika z przekazem. Dodatkowo, reklama wideo w Sieci jest w pełni policzalna. Zdecydowanie łatwiej ją również targetować, np. stosując kontekst tematyczny. Klient kupujący reklamę in stream w WP otrzymuje, w ramach promocji, podwójną liczbę odsłon za tę samą cenę.” – wyjaśnia Arkadiusz Stępkowski, Kierownik Biura Reklamy Wirtualnej Polski.

Akcja promocyjna objęła także midbox (420×145 px) oraz mini-skyscraper (150×300 px) na stronie głównej WP. Teraz za kampanię jednodniową – 100% odsłon – klient Biura Reklamy zapłaci kwotę niższą o 40% od dotychczasowej ceny cennikowej. Dwutygodniowa kampania stałego boksu w panelu RSS kosztuje obecnie tyle, co – do tej pory – 7 dni emisji.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry