Raport IDC: Prawie 1/3 rynku wybrało z TETA_Personel

Z przeprowadzanych przez IDC badań rynku zaawansowanych systemów płacowo-kadrowych (HRM) wynika, że prawie 1/3 dużych i średnich przedsiębiorstw, które zdecydowały się na zakup aplikacji kadrowo – płacowej, wybrała TETA_Personel.

Wynik 32,0% rynku daje TECIE pierwszą pozycję wśród producentów tego typu oprogramowania w Polsce. Do końca pierwszej połowy 2003 roku ponad 600 przedsiębiorstw w Polsce zdecydowało się na rozwiązania HRM, z tego 197 należało do TETY. Na kolejnych pozycjach uplasowały się firma BPSC ze 104 sprzedanymi aplikacjami, SAP – 88 oraz KOMA – 59 sztuk.

“Utrzymanie pozycji lidera na rynku rozwiązań kadrowo-płacowych nie jest rzeczą łatwą. Myślę, że to miejsce zawdzięczamy nie tylko jakości oferowanego przez nas oprogramowania. Niezmiernie ważne jest tutaj kilkunastoletnie doświadczenie TETY, zdobyte dzięki współpracy z tak wieloma różnymi Klientami. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, staramy się stale podnosić jakość naszych usług. Nie tylko ulepszamy już istniejące oprogramowanie, ale tworzymy szereg nowych aplikacji wspomagających działalność firm i instytucji na rynku polskim.” – powiedział Jerzy Krawczyk Prezes TETA S.A.

Prezentowane powyżej wyniki są częścią badań tworzonych przez IDC. Całość raportu “Rynek systemów HRM w Polsce” zawierać będzie również zestawienia wartościowe sprzedaży oraz opisy merytoryczne i funkcjonalne oferowanych rozwiązań.

http://www.teta.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry