Shoper i Uncapped oferują usługę elastycznego finansowania sklepów internetowych nawet do 5 mln euro

Właściciele sklepów korzystający z platformy Shoper zyskali dostęp do szybkiego i elastycznego finansowania rozwoju handlu internetowego do kwoty 5 mln euro. Finansowanie, oferowane we współpracy z międzynarodową firmą Uncapped, jest dedykowane przedsiębiorcom z branży e-commerce.

Shoper i Uncapped oferują usługę elastycznego finansowania sklepów internetowych nawet do 5 mln euro 1

Dzięki nowej ofercie finansowania, właściciele sklepów internetowych, mogą pozyskać środki na rozwój sprzedaży w internecie. Może to być m.in. zakup towarów, ale też inwestycje w pozyskanie nowych klientów czy zwiększenie zatrudnienia. Cały proces wnioskowania odbywa się online lub telefonicznie – wystarczy wypełnić prosty i krótki formularz, aby go zainicjować. Decyzja o udzieleniu finansowania podejmowana jest w większości przypadków w ciągu 24 godzin – powiedział Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper.

Nawiązanie współpracy z Uncapped to kolejny etap w zakresie budowy szerokiej oferty usług finansowych na platformie Shoper dla przedsiębiorców i konsumentów. Firma współpracuje zarówno z bankami (m.in. Inbank, mBank), jak i innymi dostawcami usług finansowych (m.in. Brutto, PayPo). W ramach platformy Shoper właściciele sklepów internetowych mają możliwość skorzystania z wielu form finansowania rozwoju e-commerce, a konsumenci finansowania zakupów.    

Shoper to najpopularniejsza platforma e-commerce w Polsce obsługująca sklepy internetowe w modelu SaaS. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z szerokiej oferty usług dodatkowych takich jak płatności internetowe, usługi logistyczne czy reklama internetowa. Od lipca 2021 r. firma Shoper jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od grudnia 2021 r. wchodzi w skład indeksu sWIG80.

Bardzo cieszymy się, że szybkie i elastyczne finansowanie Uncapped jest już dostępne dla klientów najpopularniejszej platformy SaaS dla rynku e-commerce w Polsce. Spółkom, które prowadzą na niej sklepy online, proponujemy finansowanie oparte na przychodach i nie wymagamy przy tym osobistych gwarancji. Dla klientów Shoper proces aplikowania jest niezwykle szybki, trwa do 24 godzin, dzięki czemu w prosty i wygodny sposób można zyskać niezbędne środki na rozwój swojej firmy – dodał Piotr Pisarz, Współzałożyciel Uncapped.

Firma Uncapped specjalizuje się w finansowaniu firm z branży e-commerce i jest obecna ze swoją ofertą na ponad 20 rynkach. Wspierają ją w rozwoju wiodący  europejscy inwestorzy tacy jak Lakestar, Seedcamp, Global Founders Capital, Whitestar i Mouro Capital (Santander Bank). W ramach partnerstwa z Shoper, klienci tej platformy będą obsługiwani przez polskojęzycznych menedżerów inwestycyjnych Uncapped, którzy przeprowadzą ich przez cały proces aplikacji o finansowanie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.shoper.pl/finansowanie/uncapped/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry