Skreccos.pl – pasja przede wszystkim

W pierwszych dniach sierpnia wystartował nowy serwis z wideo poradnikami – www.skreccos.pl. Serwis ma za zadanie inspirować użytkowników. Założeniem autorów jest stworzenie portalu dzięki któremu „internauta ruszy się zza biurka”.

Według twórców skreccos.pl serwis od innych tego typu odróżnia podejście do tematu:

Skreccos.pl - pasja przede wszystkim 1„Od jakiegoś czasu jest już na polskim rynku obecny serwis poradnikowy i nie chcemy być jego kopią. Kładziemy nacisk na inne dziedziny i umiejętności. Nasze poradniki mają nakłonić do ‘ruszenia tyłka z fotela’ i oddania się pasji. Oczywiście będzie trochę ciekawostek, eksperymentów i technicznych porad ale skupić chcemy się na tańcu, muzyce, stylu, sporcie i ekstremalnych zajawkach. Mamy nadzieję stworzyć modę na robienie fajnych rzeczy i pokazywanie swoich umiejętności w Internecie. Dosyć siedzenia przy komputerach i na ławkach pod blokami” – mówi Konrad Nowosz – twórca serwisu.

Atrakcją dla gości serwisu jest możliwość wystąpienia na antenie 4fun.tv. Program o nazwie „skręć coś” ruszy w październiku, prezentowane będą w nim najlepsze filmy z portalu oraz ich autorzy.

„Współpraca z serwisem skreccos.pl jest naturalnym rozwinięciem strategii stacji od początku nakierowanej na widzów, dającej im możliwość ekspresji na antenie. Wiemy, że wśród osób nas oglądających nie brakuje tych mających niesamowite pasje, chcemy je odnaleźć i dać możliwość pokazania się. Z projektem ‘skręć coś’ wiążemy duże nadzieje” – mówi Ewa Czekała – dyrektor zarządzająca 4fun.tv.

Dzięki współpracy z 4fun.tv niebawem na skreccos.pl znajdą się poradniki dodawane przez gwiazdy. Autorzy obiecują udział w projekcie znanych DJów, wokalistów, tancerzy czy sportowców. Poprowadzą oni autorskie kursy, w których zdradzą tajniki swojego warsztatu.

Skreccos.pl - pasja przede wszystkim 2

Twórcy serwisu zdecydowali się także na kompleksową integrację z platformą facebook connect. Dzięki temu wszyscy dotychczasowi użytkownicy portalu facebook, mogą zarejestrować się w skreccos.pl korzystając z konta na facebooku, importować swoje dane a następnie logować się jednym kliknięciem. Dodatkowo informacje o wybranych aktywnościach w skreccos.pl (rejestracja, dodanie video itd.) pokazywane są na tzw. ścianie serwisu facebook.com.

Poradniki dodane do serwisu można łączyć w kursy. Każdy użytkownik skreccos.pl może dołączyć do kursu, dzięki czemu otrzymuje informacje o nowych lekcjach (poradnikach), komunikuje się z autorem, dostaje zadania do wykonania oraz punkty za ukończenie kursu. Dla osób, które coś potrafią i chcą się tym pochwalić a nie koniecznie uczyć innych autorzy przygotowali możliwość dodawania tzw. „wyzwań”. Wyzwania to filmy, w których użytkownicy pokazują swoje wykonanie jakiejś czynności lub rzeczy. Inni, jeżeli potrafią zrobić to lepiej, mogą odpowiedzieć na wyzwanie dodając swój film i porównać swoje umiejętności z twórcą wyzwania.

Serwis dostępny pod adresem www.skreccos.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry