Słodkości przez Internet

Wawel S.A. przed świętami przygotował amatorom czekolady ciekawą propozycję. Już od Mikołajek interaktywny serwis e-commerce www.wawel-sklep.com.pl podsuwa swoim klientom pomysł na prawdziwie oryginalną niespodziankę dla bliskiej osoby. Poprzez Internet w prosty sposób można zamówić atrakcyjnie zapakowany słodki prezent.

Wyroby Wawelu w wiklinowym koszu wyglądają imponująco i są dostępne w 7 różnych kompozycjach o kusząco brzmiących nazwach: „cudowne marzenie”, „oczarowanie”, „słodka tajemnica”, „niebiańska rozkosz”, „czekoladowa kraina”, „królewski smak” oraz „podróż sentymentalna”.

Wystarczy jednym kliknięciem wybrać odpowiedni kosz słodyczy, drugim dołączyć liścik z dedykacją, a kurier z niespodzianką zapuka do drzwi obdarowanej osoby w wyznaczonym terminie. Standardowy czas realizacji zamówień to 4 dni.

Wszystkie słodycze dostępne w internetowej ofercie Wawelu umieszczane są w koszu w opakowaniach zbiorczych, zabezpieczających je przed ewentualnymi skutkami transportu.
Oprócz kuszących zestawów łakoci – tym razem już zupełnie bezpłatnie – można wysłać internetową kartkę świąteczną.

Sklep internetowy opiera się na mechanizmie stworzonym przez Polską Platformę Internetową z Krakowa. Akceptowane są dwie metody płatności – karta kredytowa oraz home banking.
Transakcje wykonywane z użyciem karty płatniczej zabezpiecza specjalizująca się w tej dziedzinie, niezależna firma PolCard. Zastosowane techniki informatyczne, oparte na automatycznym kodowaniu wpisywanych przez klienta danych są rozkodowywane bezpośrednio na stronach gwaranta transakcji. Zatem wszystkie wymagane parametry karty płatniczej są znane jedynie jej posiadaczowi i bankowi, który ją wydał.

Interaktywny sklep to już trzeci serwis www, po korporacyjnym wawel.com.pl oraz produktowym danusia.pl, jakie PPI w tym roku wykonała dla Wawel S.A.

http://www.wawel-sklep.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top