Startuje ulepszona wersja darmowego snajpera Snipe24.pl

Opublikowano: 22 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Po gruntownej modernizacji serwis Snipe24.pl obiecuje użytkownikom gotowość do jeszcze celniejszego oddawania strzałów na aukcjach internetowych.

Snipe24.pl to tak zwany snajper aukcyjny, czyli narzędzie, które w imieniu użytkowników bierze udział w licytacjach w serwisach Allegro i eBay. Zasada działania mechanizmu jest prosta – wystarczy podać snajperowi numer aukcji, maksymalną cenę, którą gotowi jesteśmy zapłacić za przedmiot i dane naszego konta w serwisie aukcyjnym. Zadaniem snajpera jest zalogowanie się w serwisie na kilka sekund przed końcem aukcji i oddanie zwycięskiego strzału.

Snipe24.pl to serwis znany użytkownikom prawie od 3 lat. W lutym tego roku zakończyła się gruntowna modernizacja strony, której efektem ma być znaczne zwiększenie wydajności systemu. Zastosowanie technologii Django pozwoliło na poprawienie skalowalności i funkcjonalności serwisu. Konieczność wprowadzenia zmian podyktowana była rosnącym zainteresowaniem ze strony użytkowników serwisu.

Snipe24.pl wyróżnia się brakiem opłat a korzystanie z narzędzia nie wymaga instalowania na komputerze żadnego
dodatkowego oprogramowania. Aby zlecić snajperowi wykonanie strzału wystarczy zarejestrować się na stronie i ustawić na niej parametry interesującej nas aukcji.  Jak podkreślają administratorzy Snipe24.pl w najbliższym czasie nie przewiduje się wprowadzenia żadnych opłat za korzystanie z serwisu.

www.snipe24.pl

Hanna LaskowskaStartuje ulepszona wersja darmowego snajpera Snipe24.pl

Podziel się!

O autorze

hania