Startuje ulepszona wersja darmowego snajpera Snipe24.pl

Po gruntownej modernizacji serwis Snipe24.pl obiecuje użytkownikom gotowość do jeszcze celniejszego oddawania strzałów na aukcjach internetowych.

Snipe24.pl to tak zwany snajper aukcyjny, czyli narzędzie, które w imieniu użytkowników bierze udział w licytacjach w serwisach Allegro i eBay. Zasada działania mechanizmu jest prosta – wystarczy podać snajperowi numer aukcji, maksymalną cenę, którą gotowi jesteśmy zapłacić za przedmiot i dane naszego konta w serwisie aukcyjnym. Zadaniem snajpera jest zalogowanie się w serwisie na kilka sekund przed końcem aukcji i oddanie zwycięskiego strzału.

Snipe24.pl to serwis znany użytkownikom prawie od 3 lat. W lutym tego roku zakończyła się gruntowna modernizacja strony, której efektem ma być znaczne zwiększenie wydajności systemu. Zastosowanie technologii Django pozwoliło na poprawienie skalowalności i funkcjonalności serwisu. Konieczność wprowadzenia zmian podyktowana była rosnącym zainteresowaniem ze strony użytkowników serwisu.

Snipe24.pl wyróżnia się brakiem opłat a korzystanie z narzędzia nie wymaga instalowania na komputerze żadnego
dodatkowego oprogramowania. Aby zlecić snajperowi wykonanie strzału wystarczy zarejestrować się na stronie i ustawić na niej parametry interesującej nas aukcji.  Jak podkreślają administratorzy Snipe24.pl w najbliższym czasie nie przewiduje się wprowadzenia żadnych opłat za korzystanie z serwisu.

www.snipe24.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top