System GeMius dla klientów cyberstudio

Katowicka agencja internetowa cyberstudio podpisała umowę partnerską z firmą badawczą Global eMarketing SA z Warszawy, specjalizującą się w opracowaniu i wdrażaniu produktów informatycznych umożliwiających biznesowe wykorzystanie Internetu. Już teraz klienci cyberstudio będą mogli skorzystać z najlepszego w polskim Internecie systemu trackingowego GeMius – na specjalnych warunkach.

GeMius to zaawansowane narzędzie dostarczające szerokiej gamy informacji umożliwiających ocenę efektywności funkcjonowania witryn internetowych, a także danych statystycznych o ruchu na witrynach internetowych. System GeMius umożliwia również mierzenie skuteczności kampanii reklamowych prowadzonych w Internecie.

Wzbogacenie oferty o aplikację GeMius to kolejny krok mający na celu rozwijanie usług marketingowych przez cyberstudio. Teraz, dzięki zastosowaniu systemu GeMius, klienci cyberstudio będą mogli otrzymywać bardziej szczegółowe dane, które pozwolą na lepsze projektowanie serwisów i na podejmowanie trafniejszych decyzji dotyczących wykorzystania Internetu w biznesie.

http://www.gemius.pl
http://www.cyberstudio.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top