Teksty.org w nowej odsłonie

Teksty.org – należący do empiku największy polski serwis z tekstami piosenek – przeszedł kompletną przemianę w zakresie funkcjonalności oraz layoutu i wystartował 26 maja w nowym wydaniu. Celem zmian jest wsparcie sprzedaży płyt z oferty empiku poprzez pełniejszą integrację serwisu ze sklepem internetowym oraz fanowskim portalem społecznościowym kipme.pl.

Przejrzysta, bardziej intuicyjna dla użytkowników szata graficzna, nowe funkcjonalności – dodawanie tekstów i video przez internautów oraz ulubionych tekstów do profilu użytkownika, automatyczny ranking popularności tekstów na stronie głównej serwisu – między innymi takie modyfikacje pojawiły się 26 maja na stronie teksty.org. Dodatkowo teksty piosenek zostały wzbogacone o informacje o autorze, kompozytorze oraz
oryginalnym wykonaniu utworu. Internauci znajdą również przy każdej z piosenek tytuł albumu, z którego tekst pochodzi – kliknięcie na okładkę powoduje automatyczne przekierowanie do sklepu internetowego.

Teksty.org w nowym wydaniu to jednak nie tylko źródło informacji. Fani poszczególnych utworów mogą teraz o nich dyskutować, pisać o swoich wrażeniach, przekładach z obcych języków i interpretacjach, brać udział w dokumentowaniu historii poszczególnych piosenek (powstanie oraz wykonania) a także przystąpić do fanklubu danego artysty na kipme.pl.

Tomasz Cisek – dyrektor projektów internetowym w empiku podkreśla: „empik to już nie tylko sieć sklepów z książkami, płytami, filmami, grami czy innymi artykułami uprzyjemniającymi życie. empik to również tematyczne witryny internetowe, których celem jest wspieranie sprzedaży, przekazanie klientom empiku jak najwięcej informacji o naszych produktach, ale również miejsce zabawy i wymiany opinii. Teksty.org są świetnym miejscem spotkań wszystkich ludzi kochających piosenki i wrażliwych na to, co autorzy tekstów mieli do powiedzenia”.

Teksty.org

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top