TraveliGo.pl – wprowadza płatności kartą kredytową

Z okazji zbliżającego się letniego sezonu turystycznego portal TraveliGo.pl wdrożył wraz z firmą eCard system płatności umożliwiający Klientom TraveliGo.pl możliwość dokonywania płatności online za pomocą kart kredytowych. Wszystkie testy przebiegły pomyślnie i już od dziś można dokonywać płatności za pomocą kart Visa i Mastercard.

'Wdrożenie płatności kartą na platformie eCard zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa transakcji dla naszych Klientów. Nie będzie to w żaden sposób obciążało Klientów TraveliGo.pl dodatkowymi kosztami, które pokryje w całości nasz portal’ – powiedział dr Bartosz Roch Nowik – prezes zarządu TraveliGo.pl

TraveliGo.pl prezentuje oferty czterdziestu najbardziej wiarygodnych touroperatorów. 'Spełniamy turystyczne marzenia’ – to misja TraveliGo.pl, który wyróżnia się również szeroką bazą wiedzy z zakresu turystyki – począwszy od informacji praktycznych, poprzez prezentacje światowych zabytków aż po opisy regionalnych potraw.

W celu dostarczenia klientom najświeższych wiadomości TraveliGo.pl aktywnie współpracuje z ambasadami i wieloma Instytutami Turystyki. Dzięki kontaktom z Marquard Media, National Geographic i innymi wydawnictwami TraveliGo.pl prezentuje aktualizowane co miesiąc, wybrane informacje z prasy turystycznej i publikacje dotyczące aktywnego wypoczynku, m.in. płetwonurkowania czy żeglarstwa.

Na początku marca 2005 serwis TraveliGo.pl został laureatem 'ZŁOTEJ STRONY WPROST’ otrzymując nagrodę w internetowym konkursie tego poczytnego tygodnika.

http://www.traveligo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top