Vobis jako pierwszy sprzedaje Windows 7

Sklep internetowy Vobis.pl jako pierwszy w Polsce rozpoczął przedsprzedaż najnowszego systemu operacyjnego Windows 7, którego premiera zaplanowana jest na 22 października.  Akcja promocyjna od razu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem Klientów, wobec czego firma postanowiła aż pięciokrotnie zwiększyć ilość promocyjnych zestawów.

Promocyjna przedsprzedaż systemu operacyjnego Windows 7 z dołączonym w postaci klawiatury lub myszy bezprzewodowej prezentem zakończyła się już po niecałych 5 godzinach trwania! Tym samym powtórzony został fenomen zainteresowania nowym systemem operacyjnym, zaobserwowany np. podczas przedsprzedaży na amerykańskim Amazon.com. Po zakończonej promocji bardzo wielu klientów wyrażało chęć zakupu oraz dzwoniło na infolinię z pytaniem, czy jest jeszcze możliwość skorzystania z promocji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Vobis wznowił promocję i aż pięciokrotnie poszerzył liczbę pakietów promocyjnych.  Kolejnych 500 zestawów z bezprzewodową myszką Microsoft Wireless Notebook Optical Mouse 3000 lub klawiaturą Microsoft Digital Media Keyboard 3000 oraz dodatkowymi gadżetami od Microsoftu czeka na wszystkich zainteresowanych. Do akcji przyłączył się również największy i najpopularniejszy polski vortal promujący legalne oprogramowanie, Dobreprogramy.pl, który do zestawu Vobis dołącza unikalną smycz w limitowanej serii. Dodatkowo klient ma możliwość otrzymania „Pakietu Internetowego” z najnowszą wersją przeglądarki Microsoftu, Internet Explorer 8.

Wszystkie zamówione systemy Windows 7 Home Premium E trafią do klientów, którzy je zakupili, już w dniu premiery, czyli 22 października.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top