W 25 tys. sklepach opartych na Shoper można kupować na raty

Ponad 25 tys. sklepów internetowych pracujących na oprogramowaniu Shoper może już korzystać z aplikacji ratalnej Inbank, pozwalającej na finansowanie zakupów online.

W 25 tys. sklepach opartych na Shoper można kupować na raty 1

Shoper dzięki partnerstwu z fintechem Inbank – licencjonowanym bankiem z Estonii – udostępnił ponad 25 tys. sklepom  internetowym pracujących na tym oprogramowaniu nowoczesną aplikację ratalną. Właściciele e-sklepów mogą przy jej użyciu oferować swoim klientom atrakcyjne oraz bezpieczne finansowanie zakupów. W celu skorzystania z aplikacji ratalnej Inbank w sklepie internetowym Shoper wystarczy, że jego właściciel aktywuje ją w panelu administracyjnym.

Shoper – finansowanie nawet do 50 tys. zł

Włączając aplikację ratalną Inbank w sklepie Shoper, jego właściciel daje swoim klientom proste i bezpieczne finansowanie zakupów do 50 tys. zł, przy elastycznym okresie spłat. Płatność można rozłożyć do 48 miesięcy, co stanowi dodatkowy argument dla sprzedawców, by zachęcać klientów do zakupów online.

W Shoper stawiamy na ciągły rozwój oprogramowania do prowadzenia sprzedaży sklepu online, w tym szeregu rozwiązań, które wspierają finansowanie zakupów. Aplikacja Inbank to innowacyjne rozwiązanie ratalne w polskim e-commerce i już jest dostępna dla sprzedawców w sklepie z aplikacjami Shoper. Merchanci mają możliwość jej łatwego uruchomienia i integracji ze swoim sklepem. Aplikacja pozwala na rozłożenie płatności na wygodne raty, tym samym konsument zyskuje dostęp do komfortowego i bezpiecznego finansowania, a merchant otrzymuje narzędzie, które zwiększa sprzedaż, zachowując przy tym to co najważniejsze – wygodę, bezpieczeństwo oraz pewność szybkiego rozliczenia – powiedział Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper.

Partnerstwo z Shoper, najpopularniejszą platformą SaaS dla e-commerce w Polsce, umacnia pozycję Inbank w finansowaniu zakupów ratalnych online. Dzięki niemu klienci kolejnych sklepów internetowych będą mogli w prosty i szybki sposób rozłożyć płatność na wygodne raty. Dla merchantów z platformy Shoper, którzy aktywują system ratalny Inbank do końca br., przygotowaliśmy atrakcyjną promocję. W ramach oferty zyskają oni dostęp m.in. do tanich rat zero % oraz będą mogli skorzystać ze specjalnego programu darmowych dostaw – powiedział Tomasz Rzeski, Zastępca Dyrektora Oddziału Inbank w Polsce.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry