WhitePress bada efektywność content marketingu, my patronujemy

Platforma WhitePress we wrześniu oraz październiku przeprowadza badania efektywności content marketingu. Są one skierowane zarówno do agencji jak i do firm, które samodzielnie realizują tego typu działania. Docelowo powstać ma obszerny raport dotyczący form content marketingowych, a także ich skuteczności. 

To pierwsze tego typu działanie prowadzone przez naszą firmę i jedno z pierwszych na polskim rynku. Ma ono na celu pokazać zależności, jakie występują pomiędzy wielkością firmy, stosowanymi formami content marketingu czy wydatkami na taki rodzaj promocji. Po uzyskaniu odpowiedzi na pytania powstanie raport, który będzie źródłem wielu wartościowych informacji na temat wykorzystania content marketingu. W badaniach pytamy również respondentów o analizę działań CM i wizję rozwoju CM w perspektywie kilku lat – wyjaśnia cel powstania ankiety dr Paweł Strykowski, współwłaściciel WhitePress.

Ankieta składa się w sumie z 20 pytań. Jest ona podzielona na trzy części: dotyczącą profilu firmy respondenta, omawiającą wykorzystywane formy CM, ich efektywność oraz cele, które stawia przed nimi firma i wreszcie część dotyczącą budżetu oraz prognozowanej przyszłości content marketingu. WhitePress zdecydowało się przekazać 1 zł na Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” za każdy wypełniony formularz. Ankieta jest dostępna pod tym adresem — gorąco zachęcamy do jej wypełnienia.

Badania są realizowane we współpracy z Brand24, NapoleonCat, Sentione, agencją Mediapolis, Plistą i Creative Communication Cluster. Nasza Redakcja objęła je swoim patronatem medialnym.

badanie-efektywnosci-cm_2

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top