Wirtualna Polska w aplikacji na iPada

Wirtualna Polska uruchomiła aplikację na iPada. Posiadacze tabletu mogą od teraz w wygodny i szybki sposób korzystać z kluczowych serwisów informacyjnych WP.

Na aplikację „WP.PL Info” składa się kontent trzech popularnych kategorii informacyjnych Wirtualnej Polski: Wiadomości, Sportu, Finansów. Aplikacja pozwala – wygodniej, niż za pośrednictwem przeglądarki – czytać najświeższe newsy, monitorować indeksy giełdowe i tabelę Ekstraklasy, oglądać galerie zdjęć, stanowiące ilustrację do bieżących informacji. Posiadacze tabletów mogą też sprawdzać aktualną prognozę pogody.
Wirtualna Polska w aplikacji na iPada 1
– WP to pierwszy portal w Polsce, który uruchomił specjalną aplikację na iPada. Potwierdzamy tym samym, że jesteśmy nowocześni i błyskawicznie odpowiadamy na potrzeby rynku. Aplikacja „WP.PL Info” zapewnia użytkownikom szybkie i łatwe korzystanie z naszych najważniejszych serwisów newsowych, z informacji, do których z zasady chcemy mieć dostęp w pierwszej kolejności – mówi Grzegorz Tomasiak, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski.

Aby korzystać z aplikacji, należy ściągnąć ją ze sklepu internetowego Apple – iTunes AppStore – i zainstalować na swoim iPadzie. Proces instalacji jest bardzo prosty, a w przypadku ściągnięcia aplikacji bezpośrednio na tablet – w pełni automatyczny.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top