Wirtualna Polska z serwisem specjalnym prezent.wp.pl

Serwis specjalny prezent.wp.pl, stworzony został przez Wirtualną Polskę dla marki Braun we współpracy z domem mediowym MediaCom Warszawa. Można tu znaleźć coś Dla Niego i Dla Niej. Jest Prezentowy przypominacz, czyli personalizowany kalendarz, który pozwoli pamiętać o wszystkich rodzinnych uroczystościach, imieninach, urodzinach, rocznicach ślubu, itp. Obok wydarzeń stałych, jak Boże Narodzenie, użytkownik może wpisać własne, istotne daty, np. złote gody dziadków czy pierwszą randkę z żoną.

Pod hasłem Artykuły i Porady WP publikuje m.in. prezentowy savoir-vivre, tradycje prezentowe, ciekawostki w stylu „najdroższe prezenty gwiazd”.
Serwis umożliwia także tworzenie listy prezentów, dostępnej publicznie lub tylko dla wybranych osób. Upominki można rezerwować. Funkcjonalność nadaje się idealnie np. do tworzenia ślubnych list prezentowych. Dzięki takim listom można mieć pewność, że otrzyma się wymarzony prezent, na dodatek – tylko raz.

„Kluczowym elementem serwisu specjalnego prezent.wp.pl jest prezentacja oferty Brauna. Witryna powstała w ścisłej współpracy z marką Braun, w odpowiedzi na szczegółowy brief klienta. – mówi Jan Buze z Działu Sprzedaży Lokalnej i Akcji Specjalnych Wirtualnej Polski – Prezentowane są tu m.in. produkty do pielęgnacji włosów, higieny jamy ustnej, urządzenia kuchenne. Wszystkie produkty można od razu zakupić.”

Decyzję zakupową ułatwi wyszukiwarka prezentów Braun. Wystarczy z rozwijanego menu wybrać płeć potencjalnie obdarowanego i jego wiek, a system podpowie, co może zainteresować daną osobę. Skorzystać też można ze specjalnego Forum, założyć własny profil w serwisie, sprawdzić listę najpopularniejszych upominków.

Do końca grudnia można także wziąć udział w pierwszym, świątecznym etapie specjalnego konkursu WP i Braun. Jedną z 22 nagród może wygrać każdy, kto w terminie do 31 grudnia zakupi jakikolwiek produkt Brauna i odpowie na pytanie konkursowe zaprezentowane
w serwisie prezent.wp.pl.

www.prezent.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry