WOŚP w Internetowej Panoramie Firm – wosp.pf.pl

„Finał z głową” to hasło tegorocznego, XVI już finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem zagra dla dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi. Już po raz trzeci z rzędu Panorama Firm wspiera fundację Jurka Owsiaka. Tym razem firma przygotowała specjalną mapę WOŚP dostępną pod adresem wosp.pf.pl
Już po raz szesnasty Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy postanowiła zagrać dla najbardziej potrzebujących, a w tym roku dla dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi. Chęć pomocy zgłosiło 1500 sztabów z całej Polski, w których będą wolontariusze z puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny Finał jest również okazją do rozmów o programie „Ratujemy i Uczymy Ratować”, którego celem jest kształcenie nauczycieli w udzielaniu pierwszej pomocy. Do tej pory przeszkolono już 4467 szkół, a programem objętych jest już ponad 450 000 dzieci.

WOŚP w Internetowej Panoramie Firm – wosp.pf.pl
Panorama Firm od trzech lat wspiera działania Jurka Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a w tym roku postanowiła przygotować coś specjalnego.W serwisie pf.pl jest specjalna czerwona zakładka WOSP, pod którą użytkownicy znajdą mapę Polski z zaznaczonymi sztabami Orkiestry. Na głównej mapie dużymi sercami WOŚP oznaczono pięć miejsc, w których będzie Jurek Owsiak, czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków i Warszawa. Po najechaniu na dowolne serce, w specjalnym dymku pojawi się dokładny adres punktu. Internauci będą mogli znaleźć najbliższy sztab WOŚP w swojej okolicy. Po wpisaniu dowolnej miejscowości na mapie pojawią się zaznaczone małymi serduszkami lokalizacje sztabów. Lista wszystkich poszukiwanych haseł będzie widoczna w dolnej części serwisu, pod wyszukiwarką, a każde z nich, w momencie kliknięcia, będzie się uaktywniało. Ponadto w serwisie można znaleźć listę szkół objętych programem „Ratujemy i Uczymy Ratować” (RUR) organizowanym przez Fundację Jurka Owsiaka. Wszystkie placówki, które przeszły szkolenie pierwszej pomocy oznaczono specjalnymi kołeczkami i zgeokodowano na mapie wosp.pf.pl.

Aukcja Allegro
Eniro Polska – właściciel serwisu pf.pl przekaże na rzecz Orkiestry unikalną mapę Warszawy z XIX w. W dniu Finału WOŚP w studio TVP2 przedstawiciele Eniro Polska wręczą Jurkowi ten oryginalny i zabytkowy eksponat. Od piątku będzie ją można licytować na internetowej stronie Allegro. Wszystkie zyski z aukcji firma przekaże na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pracownicy
Od trzech lat w pomoc dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy angażują się również pracownicy Eniro Polska. Na terenie firmy będą zbierane pieniądze, które w dniu finału przedstawiciele Eniro przekażą Jurkowi Owsiakowi.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry