WP reorganizuje biuro reklamy

Wirtualna Polska reorganizuje pracę Biura Reklamy rozpoczynając nowy etap we współpracy z klientami. Nowym kierownikiem Biura Sprzedaży dla Klientów Korporacyjnych WP został Michał Tober.

Polityka sprzedażowa firmy ulega systematyczniej zmianie. Portal podnosi jakość pracy Biura Reklamy, zwiększając liczbę pracowników i czyniąc go o bardziej konkurencyjnym wobec innych biur reklamy internetowej.

'Stawiamy na kreatywność, elastyczność i dynamikę. Pracujemy nad polityką cenową oraz podnoszeniem poziomu obsługi klienta. Jesteśmy przekonani, że zainicjowane przez nas w 2004 roku zmiany już przynoszą efekt w postaci wzrastającego zaufania klientów, a co za tym idzie realny wzrost przychodów.’ – mówi Joanna Pawlak, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży WP. – Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku zdecydowaliśmy się na zwiększenie liczby pracowników BR.’

Stanowisko Kierownika Biura Sprzedaży dla Klientów Korporacyjnych Wirtualnej Polski obejmuje Michał Tober, dotychczas pracownik CR Media Consulting. W lutym zakończy się proces reorganizacji Biura Reklamy, w ramach którego z 6 do 12 osób zwiększy się liczba pracowników.

Od stycznia Wirtualna Polska przebudowując dział sprzedaży wyodrębniła nowe biuro New Biznes zajmujące się aktywnym pozyskiwaniem klientów, którzy dotąd nie korzystali z Internetu jako medium reklamowego.

'Nie ograniczamy się tylko do reorganizacji wewnątrz firmy. Do Wirtualnej Polski przychodzą nowe osoby, z dużym dorobkiem w zakresie reklamy internetowej, które mają wzmocnić potencjał WP. – podkreśla Joanna Pawlak.

http://reklama.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top