Współpraca Adobe i Janmedia

Opublikowano: 29 lutego 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Janmedia Interactive nawiązała ścisłą współpracę z Adobe. Kooperacja obu firm ma służyć popularyzacji technologii Flex i AIR jako efektywnego narzędzia budowania skutecznych i efektownych aplikacji biznesowych.

Janmedia jako jedna z nielicznych na świecie agencji interaktywnych nawiązała tak ścisłą współpracę z Adobe.

To strategiczne partnerstwo umożliwiło nam dostęp do najnowszych technologii związanych z obiegiem dokumentów, podpisem cyfrowym, zaawansowanym streamingiem video oraz budową aplikacji Flash, Flex oraz AIR – mówi Paweł Cichoń, Dyrektor Kreatywny Janmedia.

Janmedia to firma, która kompetencjami i wielkim entuzjazmem dla technologii Adobe zdobyła renomę wśród polskich i zagranicznych klientów – komentuje Tadeusz Chełkowski, Dyrektor Techniczny Adobe.

Technologia Flex ułatwia budowanie aplikacji działających w środowisku internetowym. AIR pozwala natomiast uruchamiać aplikacje internetowe w środowisku desktopowym.

W ramach współpracy powstają pierwsze wdrożenia korporacyjne w technologiach Flex i AIR dla klientów Janmedia z Europy i USA. Janmedia włączyła się też w popularyzację technologi – aktualnie współtworzy serwis www.flextech.pl.

Hanna LaskowskaWspółpraca Adobe i Janmedia

Podziel się!

O autorze

hania