Współpraca Adobe i Janmedia

Janmedia Interactive nawiązała ścisłą współpracę z Adobe. Kooperacja obu firm ma służyć popularyzacji technologii Flex i AIR jako efektywnego narzędzia budowania skutecznych i efektownych aplikacji biznesowych.

Janmedia jako jedna z nielicznych na świecie agencji interaktywnych nawiązała tak ścisłą współpracę z Adobe.

To strategiczne partnerstwo umożliwiło nam dostęp do najnowszych technologii związanych z obiegiem dokumentów, podpisem cyfrowym, zaawansowanym streamingiem video oraz budową aplikacji Flash, Flex oraz AIR – mówi Paweł Cichoń, Dyrektor Kreatywny Janmedia.

Janmedia to firma, która kompetencjami i wielkim entuzjazmem dla technologii Adobe zdobyła renomę wśród polskich i zagranicznych klientów – komentuje Tadeusz Chełkowski, Dyrektor Techniczny Adobe.

Technologia Flex ułatwia budowanie aplikacji działających w środowisku internetowym. AIR pozwala natomiast uruchamiać aplikacje internetowe w środowisku desktopowym.

W ramach współpracy powstają pierwsze wdrożenia korporacyjne w technologiach Flex i AIR dla klientów Janmedia z Europy i USA. Janmedia włączyła się też w popularyzację technologi – aktualnie współtworzy serwis www.flextech.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry