Współpraca Adobe i Janmedia

Janmedia Interactive nawiązała ścisłą współpracę z Adobe. Kooperacja obu firm ma służyć popularyzacji technologii Flex i AIR jako efektywnego narzędzia budowania skutecznych i efektownych aplikacji biznesowych.

Janmedia jako jedna z nielicznych na świecie agencji interaktywnych nawiązała tak ścisłą współpracę z Adobe.

To strategiczne partnerstwo umożliwiło nam dostęp do najnowszych technologii związanych z obiegiem dokumentów, podpisem cyfrowym, zaawansowanym streamingiem video oraz budową aplikacji Flash, Flex oraz AIR – mówi Paweł Cichoń, Dyrektor Kreatywny Janmedia.

Janmedia to firma, która kompetencjami i wielkim entuzjazmem dla technologii Adobe zdobyła renomę wśród polskich i zagranicznych klientów – komentuje Tadeusz Chełkowski, Dyrektor Techniczny Adobe.

Technologia Flex ułatwia budowanie aplikacji działających w środowisku internetowym. AIR pozwala natomiast uruchamiać aplikacje internetowe w środowisku desktopowym.

W ramach współpracy powstają pierwsze wdrożenia korporacyjne w technologiach Flex i AIR dla klientów Janmedia z Europy i USA. Janmedia włączyła się też w popularyzację technologi – aktualnie współtworzy serwis www.flextech.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry