Wyszukiwarka Google w portalu Nasza Klasa

Od 19 lutego 2009 roku użytkownicy portalu Nasza Klasa mają możliwość korzystania z wyszukiwarki Google. Nowa usługa pozwala odnajdywać znajomych jak również przeszukiwać zasoby Internetu.

Dzięki implementacji wyszukiwarki Google będzie można wygodniej odnajdywać kontakty w NK oraz przeglądać zasoby Internetu bez konieczności opuszczania serwisu. Wygląd i funkcjonalność nowej usługi po zakończeniu testów będzie jeszcze podlegać zmianom.

„Dodanie wyszukiwarki to naturalny krok w stronę zwiększenia komfortu korzystania z serwisu oraz szansa na uzyskanie dodatkowych przychodów dla firmy. Mam nadzieję, że z czasem będziemy mogli wdrażać kolejne rozwiązania funkcjonalne z korzyścią zarówno dla użytkowników jak i reklamodawców czy partnerów biznesowych.” – komentuje Arkadiusz Pernal, Prezes Zarządu Naszej Klasy.

Okno wyszukiwania zostało zamieszczone na stałe w górnej części witryny. Rozwój funkcjonalności jest uzależniony od obserwacji zachowań internautów oraz wyników testów.

Nasza-klasa.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry