Zbliża się VII Konges Kadry

Opublikowano: 4 marca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Większość firm dążąc do budowania wizerunku pożądanego pracodawcy powiela rozwiązania stosowane w innych firmach. W konsekwencji nie odróżnia się od innych pracodawców. Jeżeli firma chce być rzeczywiście miejscem, w którym pracownicy długofalowo rozwijają swój potencjał, wnosząc biznesową wartość, musi zadbać o taką ofertę dla nich, którą będą postrzegać jako atrakcyjną i inną od pozostałych.
Zapraszamy na wiosenny Kongres Kadry, któremu  przyświeca hasło „Twarz Twojej firmy. Rola HR w budowaniu wizerunku pożądanego pracodawcy”.

W dniach 14-16 kwietnia 2008 r. odbędzie się już VII edycja Kongresu, wydarzenia gromadzącego ponad 600 przedstawicieli branży HR, kadry zarządzającej przedsiębiorstw polskich i zagranicznych, najwybitniejszych ekspertów zarządzania zasobami ludzkimi. Organizatorami wydarzenia są  Fundacja Obserwatorium Zarządzania oraz Nowoczesna Firma.

Podczas najbliższej edycji Kongresu Kadry chcielibyśmy zastanowić się czy HR może przyczynić się do budowania wizerunku pożądanego pracodawcy i jeśli tak, to dzięki jakim działaniom może to czynić w sposób jak najbardziej efektywny. Do zaprezentowania doświadczeń zaprosiliśmy jak zawsze przedstawicieli wyższej kadry zarządzającej, menedżerów średniego szczebla, dyrektorów HR oraz specjalistów w poszczególnych obszarach zarządzania ludźmi.

Każda edycja Kongresu Kadry to: kilkadziesiąt wystąpień – spotkań z praktykami i ekspertami, ponad 100 prelegentów oraz ogromne zainteresowanie ze strony mediów i dziennikarzy.

Wśród gości specjalnych VII edycji Kongresu Kadry znaleźli się:

Judith Leary-Joyce (UK) – specjalista w zakresie zarządzania i przywództwa. Judith Leary – Joyce poprowadzi otwierająca sesję plenarną dotyczącą tematu: Jak stać się pracodawcą z wyboru?
Palle Ellemann Knudsen (DK) – ekspert Instytutu Great Place to Work
John Scherer (USA) – ekspert w obszarze przywództwa i rozwoju indywidualnego

Kongres Kadry został objęty patronatem honorowym Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Serwis e-biznes.pl tradycyjnie jest Partnerem Medialnym wydarzenia.

Szczegółowy program znajdą Państwo na
www.kongreskadry.nf.pl

Sylwester KozakZbliża się VII Konges Kadry

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.