Zbliża się VII Konges Kadry

Większość firm dążąc do budowania wizerunku pożądanego pracodawcy powiela rozwiązania stosowane w innych firmach. W konsekwencji nie odróżnia się od innych pracodawców. Jeżeli firma chce być rzeczywiście miejscem, w którym pracownicy długofalowo rozwijają swój potencjał, wnosząc biznesową wartość, musi zadbać o taką ofertę dla nich, którą będą postrzegać jako atrakcyjną i inną od pozostałych.
Zapraszamy na wiosenny Kongres Kadry, któremu  przyświeca hasło „Twarz Twojej firmy. Rola HR w budowaniu wizerunku pożądanego pracodawcy”.

W dniach 14-16 kwietnia 2008 r. odbędzie się już VII edycja Kongresu, wydarzenia gromadzącego ponad 600 przedstawicieli branży HR, kadry zarządzającej przedsiębiorstw polskich i zagranicznych, najwybitniejszych ekspertów zarządzania zasobami ludzkimi. Organizatorami wydarzenia są  Fundacja Obserwatorium Zarządzania oraz Nowoczesna Firma.

Podczas najbliższej edycji Kongresu Kadry chcielibyśmy zastanowić się czy HR może przyczynić się do budowania wizerunku pożądanego pracodawcy i jeśli tak, to dzięki jakim działaniom może to czynić w sposób jak najbardziej efektywny. Do zaprezentowania doświadczeń zaprosiliśmy jak zawsze przedstawicieli wyższej kadry zarządzającej, menedżerów średniego szczebla, dyrektorów HR oraz specjalistów w poszczególnych obszarach zarządzania ludźmi.

Każda edycja Kongresu Kadry to: kilkadziesiąt wystąpień – spotkań z praktykami i ekspertami, ponad 100 prelegentów oraz ogromne zainteresowanie ze strony mediów i dziennikarzy.

Wśród gości specjalnych VII edycji Kongresu Kadry znaleźli się:

Judith Leary-Joyce (UK) – specjalista w zakresie zarządzania i przywództwa. Judith Leary – Joyce poprowadzi otwierająca sesję plenarną dotyczącą tematu: Jak stać się pracodawcą z wyboru?
Palle Ellemann Knudsen (DK) – ekspert Instytutu Great Place to Work
John Scherer (USA) – ekspert w obszarze przywództwa i rozwoju indywidualnego

Kongres Kadry został objęty patronatem honorowym Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Serwis e-biznes.pl tradycyjnie jest Partnerem Medialnym wydarzenia.

Szczegółowy program znajdą Państwo na
www.kongreskadry.nf.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry