Złap pracę w sieci

Prezentacje ponad 60 firm oferujących pracę, wypowiedzi pracowników, dyskusje na forum oraz możliwość zadawania pytań pracodawcom na jednym z 41 chatów. Dzięki VI Wirtualnym Targom Pracy, które ruszają 5 marca na stronie www.targi24.pl, będzie to możliwe bez wychodzenia z domu czy biura.
Wirtualne Targi Pracy to internetowa przestrzeń targowa, w której prezentują się firmy rekrutujące menedżerów, specjalistów, pracowników szeregowych oraz praktykantów. Pracodawcy zostali podzieleni na 12 pokoi tematycznych: banki i ubezpieczenia; doradztwo, audyt i księgowość; farmaceutyka; FMCG; IT i nowe technologie; konsulting; praktyki; prawo; przemysł; sprzedaż; transport i logistyka oraz wyjazdy zagraniczne.

Podobnie jak w czasie targów tradycyjnych, uczestnicy WTP będą mogli obejrzeć prezentacje firm, porozmawiać na żywo z pracodawcami (chat), poznać przykłady karier w konkretnej firmie (wywiady z pracownikami), podyskutować na forach tematycznych. Pracodawcy opowiedzą o planach zatrudnienia, preferowanym profilu kandydatów, przebiegu rekrutacji czy ścieżkach rozwoju w ich firmach. Osoby zainteresowane podjęciem pracy w danej firmie, będą mogły pozostawić swoje CV lub wypełnić formularz aplikacyjnych do konkretnej firmy.

W tym roku po raz pierwszy targi będą trwały aż pięć dni. Wynika to z ogromnego zainteresowania tą inicjatywą zarówno ze strony pracodawców, jak i użytkowników. – Coraz więcej firm dostrzega potencjał Internetu. W ubiegłym roku w targach wzięło udział około 30 firm, teraz będzie ich dwa razy więcej. Wirtualne Targi Pracy pozwalają dotrzeć do kandydatów w kraju i za granicą. Odwiedzają je zarówno studenci, jak również osoby z doświadczeniem zawodowym, specjaliści, menedżerowie. Dzięki wirtualnej platformie firmy mogą w tym samym czasie przedstawić swoje potrzeby rekrutacyjne różnym grupom kandydatów. Użytkownicy natomiast mogą zapoznać się ze ścieżkami rozwoju i kariery w danej firmie – mówi Przemysław Gacek, prezes Grupy Pracuj, która jest pomysłodawcą i organizatorem Wirtualnych Targów Pracy.

Targi www.targi24.pl skierowane są nie tylko do tych, którzy aktualnie poszukują pracy, ale do wszystkich, którzy są zainteresowani świadomym rozwojem własnej kariery. Możliwość porównania ofert i wymagań pracodawców z danej branży oraz rozmowa z osobami bezpośrednio odpowiedzialnymi za rekrutację to szansa na przemyślenie i zaplanowanie kolejnych etapów kariery zawodowej.

Wirtualne Targi Pracy są autorskim pomysłem Grupy Pracuj, do której należą m.in. serwisy rekrutacyjne www.pracuj.pl i www.rabota.ua oraz serwis maturzysty www.edulandia.pl. Pierwsza edycja targów odbyła się w 2002 roku.

Sponsorami pokoi tematycznych są CEMEX Polska Sp. z o.o., Jeronimo Martins Dystrybucja S. A., Masterfoods Polska, Qubic Recruitment Solutions Ltd.  oraz Wincanton Polska Sp. z o. o. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: „Dlaczego”, „Gazeta Prawna”, „Gazeta Studencka”, „Personel i Zarządzanie”, „Student News”, portale internetowe Bankier.pl, Dlastudenta.pl, IDG.pl, Interia.pl, Korba.pl, Mediarun.pl, Polki.pl oraz Radio Pin.

www.targi24.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry