Zmień postawy swoich pracowników

Opublikowano: 20 stycznia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Gdzie się podziało zaangażowanie pracowników i dlaczego nie jest tak duże jak wcześniej? Jak skutecznie motywować pracowników oraz czy satysfakcja z wykonywanych obowiązków przekłada się na sukces finansowy firmy? Jak tworzyć kulturę organizacji w najbardziej skuteczny sposób? Jak kształtować wynagrodzenia pracowników by stały się narzędziem budowania zysków firmy?
To tylko fragment zagadnień i rozwiązań przygotowanych przez najlepszych praktyków i  ekspertów na drugą edycję  konferencji Postawy Pracownicze, która odbędzie się w dniach 4 i 5 lutego 2008 w Centrum Finansowym Puławska w Warszawie.

Drugiego dnia konferencji organizatorzy zapraszają do udziału w warsztatach:
– Coaching a budowanie pożądanych postaw pracowniczych, w trakcie którego poznają Państwo zastosowanie i efektywność coachingu zewnętrznego i wewnętrznego oraz modele rozmowy coachingowej.

– W jaki sposób efektywnie budować zaangażowanie pracowników, dzięki któremu można zdobyć wiedzę dotyczącą m.in.: etapów procesu budowania zaangażowania pracowników, najczęstszych błędów, które pojawiają się na etapie pracy z danymi, jak efektywnie budować plany naprawcze.

Celem całodniowych warsztatów jest przekazanie doświadczeń, dostarczenie narzędzi i faktyczne podniesienie kompetencji w zakresie motywowania pracowników, budowania ich zaangażowania w wykonywane zadania oraz wykorzystywania coachingu w budowaniu pożądanych postaw pracowniczych. Zapraszają organizatorzy Fundacja Obserwatorium Zarządzania i Nowoczesna Firma.

Dowiedz się więcej!

Hanna LaskowskaZmień postawy swoich pracowników

Podziel się!

O autorze

hania