Startuje e-nnovation – praktycy e-biznesu obradują w Polsce

Już dziś startuje organizowana przez Grupę Allegro konferencja „e-nnovation – e-commerce w Europie Centralnej”, jest to największe w Europie Środkowo – Wschodniej spotkanie specjalistów biznesu internetowego. Podczas dwóch dni konferencji goście rozmawiać będą o sytuacji na rynku e-commerce, nowych trendach, kierunkach i barierach rozwoju branży.

Do Poznania przyjedzie min. Mike Butcher, redaktor TechCrunch Europe, kultowego bloga o nowych technologiach, Guilherme Komel odpowiedzialny za największy portal turystyczny w Brazylii i najpopularniejszą portugalskojęzyczną platformę blogową (ponad 250 tys. blogów), José A. del Moral, współzałożyciel Ya.com, hiszpańskiej firmy ISP (Internet Service Provider) sprzedanej Deutsche Telekom za 540 mln euro, Stephen Kines, jeden z najlepszych prawników w dziedzinie TMT (technologia, media, telekomunikacja) wg rankingu Euromoney 2009.

Nie może również zabraknąć przedstawicieli polskiego rynku e-commerce. Na e-nnovation pojawi się Tomasz Lipiński zajmujący się e-commerce w mBanku, pierwszym polskim banku internetowym, Szymon Grabowski, właściciel GetResponse, największej w Polsce platformy do email marketingu dla firm z sektora MŚP i korporacji, czy Marcin Szałek, współzałożyciel Groupon.pl, portalu zakupów społecznościowych.

Podczas konferencji e-nnovation poruszane będą tematy związane z nowymi trendami w e-commerce – fenomen zakupów grupowych, geolokalizacja klientów, wykorzystywanie systemu rekomendacji czy e-mail marketingu w sprzedaży internetowej. Prelegenci zobrazują specyfikę rynku e-handlu w krajach Europy Centralnej, min. w Czechach, Rosji, Polsce, na Węgrzech, oraz wskażą możliwości i bariery jego rozwoju.

Pierwszego dnia konferencji zaprezentują się także finaliści konkursu „Start with e-nnovation”. Zwycięzcę konkursu, który otrzyma 10 000 euro poznamy jutro.

Organizatorem konferencji e-nnovation i konkursu „Start with e-nnovation” jest Grupa Allegro.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top