600.000 użytkowników Swistak.pl

Serwis aukcyjny Swistak.pl ustabilizował swoją pozycje numer 2 na polskim rynku. Planowane na wtorek uruchomienie eBay.pl oznacza, że nadszedł czas zwiększonej konkurencji pomiędzy serwisami aukcyjnymi. Dla użytkowników, ale również dla samego rynku to dobry znak – rywalizacja przyniesie zapewne wymierne korzyści. Na pewno spadną ceny za obsługę aukcji, dyktowane dotychczas przez Allegro.pl.

– ‘Wejście eBay do Polski spowoduje, że użytkownicy zaczną się poważnie zastanawiać nad zmianą dotychczas używanego systemu aukcyjnego. Do tej pory dominat Allegro sprawiał, iż przekonanie do alternatywnej platformy handlu było utrudnione. Teraz, kiedy na rynek wchodzi amerykański gigant jego obecność na rynku na pewno zostanie zauważona. Jestem pewien, iż na fali zmian wielu aukcjonerów wybierze również Świstaka. To dobrze przygotowana technicznie, dynamiczna oraz, co najważniejsze, darmowa platforma obecna na rynku już od prawie półtorej roku’ – mówi Rafał Agnieszczak, Prezes Zarządu firmy Kreativ Sp. z o.o., zarządzającej serwisem Swistak.pl.

Swistak.pl zanotował w ostatnim miesiącu prawie 600 000 unikalnych użytkowników (ok. 1/6 zasięgu Allegro) co stawia go na pozycji numer dwa wśród polskich aukcji internetowej. W chwili obecnej w serwisie jest ok. 50 tys. aukcji oraz 110 000 zarejestrowanych użytkowników.

http://www.swistak.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry