Autentika i Divante nawiązują współpracę

Opublikowano: 5 października 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Agencja interaktywna Autentika i Divante, specjalizująca się w rozwiązaniach e-Commerce rozpoczęły współpracę, której celem jest zwiększenie kompetencji obu firm oraz obsługa złożonych projektów.– Dwie kluczowe kompetencje dla sukcesu e-biznesu to skuteczny e-commerce oraz zbudowanie lojalności klientów – mówi Tomasz Karwatka, Dyrektor Zarządzający Divante.Dziś odbywa się to zazwyczaj poprzez budowanie społeczności, w czym specjalizuje się Autentika. Budowa oprogramowania biznesowego to z kolei nasza domena.

– Tomasz Karwatka jest uznanym specjalistą w swojej dziedzinie i podobnie jak my stawia na jakość oraz zadowolenie klienta – mówi Michał Samojlik, Prezes Zarządu agencji Autentika. – Nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają. Wspólnie będziemy mogli podjąć się jeszcze większych niż obecnie wyzwań.

Obie firmy zamierzają startować w przetargach jako konsorcjum.

Sylwester KozakAutentika i Divante nawiązują współpracę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.