Autowyszukiwarka w Wirtualnej Polsce

Kupując nowy samochód warto skorzystać z Autowyszukiwarki – interaktywnego narzędzia, dzięki któremu można sprawdzić i porównać dane o kilku tysiącach nowych, dostępnych na rynku aut. Pod adresem konfigurator.moto.wp.pl. internauta znajdzie katalog kilkudziesięciu marek – od Abartha do Volvo. Wystarczy wybrać z listy model pojazdu i typ nadwozia, by otrzymać kompleksową informację o dostępnej ofercie rynkowej – cenie auta w standardzie, dopłatach za dodatkowe wyposażenie, możliwościach finansowania zakupu samochodu (kredyt, leasing), aktualnych promocjach.

Autowyszukiwarka pozwala na samodzielną analizę oferty sprzedaży – wybór marki, modelu i wersji pojazdu, określenie kolorystyki nadwozia, dobór wyposażenia dodatkowego. System automatycznie przelicza cenę auta (w zależności od wybranych przez użytkownika opcji dodatkowych, jak sportowe zawieszenie, czy skórzana tapicerka), ratę kredytową lub leasingową, koszty ubezpieczenia. Z jej pomocą można wysłać do banku wypełniony on-line wniosek kredytowy, a do najbliższego dealera, pytanie o dostępność danego samochodu. Autowyszukiwarka to także aktualizowana na bieżąco lista pojazdów z pełnym odliczeniem VAT.

Konfigurator umożliwia zapoznanie się z aktualnymi promocjami na nowe pojazdy. Narzędzie jest niezastąpione, gdy chcemy kupić samochód odliczając 100% podatku VAT. Autowyszukiwarka zawiera kompletny katalog nowych samochodów dostępnych w Polsce, wszystkich modeli i marek. Jest kompleksowym, a przy tym prostym w obsłudze źródłem szczegółowych informacji o pojeździe, specyfikacji nadwozia, silnikach, ich pojemności i mocy, wyposażeniu dodatkowym auta oraz jego cenie. – mówi Marek Wieliński z WP, Koordynator Serwisu Moto.

Autowyszukiwarka jest nowym narzędziem serwisu moto.wp.pl, powstałym przy współpracy z serwisem mojeauto.pl.

Konfigurator samochodów nowych jest, w formie udostępnianej przez nas już od 2000 roku, narzędziem unikalnym. Pozwala na wyszukanie odpowiedniego samochodu i sfinansowanie jego zakupu bez konieczności odwiedzania wielu salonów dealerskich i instytucji finansowych. Te klient odwiedzi już tylko w celu podpisania umowy i odbioru nowego samochodu. Cieszymy się bardzo, że konfigurator możemy udostępnić również użytkownikom Wirtualnej Polski. – podkreśla Michał Kluba, Prezes Zarządu Internet Service S.A., operatora serwisu mojeauto.pl.

http://konfigurator.moto.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top