AZ.pl i Allegro rozpoczynają współpracę

Opublikowano: 25 kwietnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od wczoraj możemy korzystać ze wspólnego przedsięwzięcia AZ.pl i Allegro – serwisu domeny.allegro.pl. Współpraca ma celu promocję zakupu nowych domen jak i handlu prawami do domen na rynku wtórnym.

Poza możliwością rejestracji, przechwycenia czy kupna praw do domeny użytkownicy uzyskają dostęp do dodatkowych usług świadczonych przez AZ.pl – hostingu czy kreatora stron WWW. Warto dodać, że płatności za domeny będą dokonywane w systemie escrow, za pośrednictwem PayU. Twórcy serwisu stawiają przede wszystkim na prostotę i przejrzystość.

Zrzut ekranu 2013-04-25 o 06.55.08

Nasza wspólna oferta będzie skierowana do nowych użytkowników o niewielkim doświadczeniu w obszarze handlu domenami czy hostingu. Serwis zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby był niezwykle prosty i przyjazny dla użytkownika. Dlatego rejestracja domeny, handel na giełdzie domen, czy założenie konta hostingowego, będzie równie proste jak kupno i sprzedaż przedmiotu na Allegro. Pragniemy spopularyzować handel domenami. Jest to bardzo ciekawy sposób na zarabianie pieniędzy, praktykowany do tej pory głównie w branży tzw. inwestorów domenowych. Nowy serwis otworzy sprzedającym domeny dostęp do tysięcy nowych kupujących, a użytkownicy Allegro będą mogli kupować atrakcyjne domeny i później na nich zarabiać – powiedział Albert Jerka z AZ.pl.

Sylwester KozakAZ.pl i Allegro rozpoczynają współpracę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.